Kedy býva poradňa v nemocnici na Antolskej?

lenkadado
14. jan 2013

🙂 mile mamicky mohly by ste my poradit ako je poradna v nemocnici antolska moja gynekologicka ma uz posiela tam kedze tam chcem rodit .....dakujem za odpovede

didusska
14. jan 2013

Ahoj. poradnu mas kazdy den je to na prizemi cisla dveri su 24,25,26 pripadne na 1.posch cislo 108. mas tam roznych lekarov ktory aj rozne ordinuju ale zacina sa od 8hod rano. Len jedno upozornenie byva tam strasne vela mamiciek cize treba vela trpezlivosti. Ja som si tym presla minuly tyzden a 4,5hod som si posedela ale vychytila som super doktorku 🙂

lenkadado
autor
14. jan 2013

@didusska dakujem velmy pekne 🙂 a to je tam v poliklinike ci mam ist hlavnym vchodom ? uz si pripadam jak blba :D

didusska
14. jan 2013

najlepsie bude ak pojdete nie hlavnym vchodom ale trocha dalej tam je lekaren a hned vedla vchod do polikliniky a pojdete par metrov a zbadate hrbu mamiciek a ste tam 🙂. Je lepsie sa takto poinformovat ja som tam prvy krat prisla a nic som nevedela bludila som tam a nakoniec na prvy krat ani nic nevyriesila 🙂

katuska54
14. jan 2013

@didusska ahoj a ku ktorej dr.si chodila? ja tam budem tiez chodit,tak chcem vediet ake su tam dr.

lenkadado
autor
15. jan 2013

@didusska dakujem velmy pekne zajtra tam idem tak snad nieco vyriesim 🙂

didusska
16. jan 2013

ja chodim k dr. Dubcakovej je velmi mila zajtra idem druhy krat.... co sa tyka doktorov tak ja som pocula ze vsetci su dobry . A este take info Dubcakova mava poradnu Utorok a Stvrtok od 8:00-12:30hod.

lenkadado
autor
19. jan 2013

@didusska dakujem velmy pekne ja sa tam chystam v utorok tak snad nieco vybavim 🙂

ivkadracova
24. apr 2014

da sa objednat na konkretnu hodinu za priplatok? mna teda nebavi x hodin stravit v nemocnici bez priciny

ivkadracova
24. apr 2014

@didusska Ahoj diduska, ake cislo dveri je Dubcakova? A vies aj nahodou ake c. dv. je Marekova?
Vdaka moc za info.

tanickapr
24. apr 2014

@ivkadracova ja som bola u nej v utorok u dubcakovej. odinuje v dverach c.24.ked tam prides, vsetko je napisane na papieroch kde, kto kedy je.ja som tam necakala teda asi 2min...a uz ma aj brala.prisla som cca okolo 11hod.

tanickapr
24. apr 2014

@didusska ahoj, citam ze si chodila k dubcaqkovej, ja som bola u nej prvykrat teraz v utorok.a kazala mi sa objednat na sono,nevies kde to tam nadjem?po pripade cislo?dik

mata128
24. apr 2014

@tanickapr sono mas kustik dalej na tej istej chodbe 🙂

tanickapr
24. apr 2014

@mata128 jej dik, a treba mi tam nejaky vymenny listoka lebo co?lebo mne nedala nic..

mata128
24. apr 2014

@tanickapr fuuu,tak to uz si nepamatam,v stredu uz to budu dva roky,co som tam rodila 🙂
Ale zda sa mi,ze nic,iba knizku tehotensku som tam podala a povedala som,ktora lekarka ma posiela....ja som mala uzastnu lekarku,nakoniec ma aj rodila,mala prave sluzbu 🙂

tanickapr
24. apr 2014

@mata128 a ako sa volala?

ivkadracova
25. apr 2014

@tanickapr vdaka za info. Zajtra ma byt podla nejakej stranky aj Marekova. Z reci mi pride kontroverzna ale zaroven odbornicka, tak pojdem skusit, ze ci mi povie

mata128
25. apr 2014

@tanickapr mudr.Filkasova

slovikovam
24. sep 2014

ahojte ja mam uz tiez ist na druhy tyzden na antolsku ale poradite mi podla coho si mam vybrat lekara?a ci tam mam najskor zavolat alebo prist a opytat sa kazdeho ze som tu prvy krat a ci ma vezme??

kondaska1
11. feb 2015

Ahojte, po dlhšej dobe obnovujem tuto temu, mna akurát včera moja gyn. už informovala že mám isť na dalšie vyšetrenie do poradne na Antolsku. Napisala mi 4 čísla dveri , že tam mám prisť, poinformovať sa kde sa práve ordinuje a tam si sadnut a čakať. Trošku ma prekvapuje takýto prístup, že idem k niekomu ani neviem ku komu , mám si niekde sadnúť a čakať. nedá sa tam objednať za príplatok? Ako to tam teraz chodí? Naposledy ked som tam bola na UZV tak chodba bola plná mamičiek, že si nebolo kde ani sadnut... Ako nerobi mi problem si počkať hodinku ale sediet niekde 2-3-4 hodiny sa mi moc nechce čo asi žiadnej vo vysokom stupni tehotenstva... Dakujem za každý postreh, prípadne či je lepšie isť hned ráno, alebo radšej až ku koncu, alebo to je jedno....

katkag2
21. apr 2015

Ahojte,
pridam cerstve info z dnesneho dna. Najlepsie ist cez polikliniku, prizemie, c. dveri 24, 25, 26. Poradne su 8-12.30, ja som sa vybrala o 11. Zakotvila som pri prvych dverach, kde bolo najmenej ludi, chytila som pani Dr. Dubcakovu. Bola mila, vsetko prebehlo dobre. Asi 11.40 som uz bola vybavena.
Odoslali ma z poradne na -1. poschodie na EKG (c. dv. 1). Potom objednat sa na USG na c. 24 (objednavaju len rano). A na zaver na poucenie o Epi na 1. posch. c. dveri 106, poucenie (PEDA) robia kazdy den 13.00-13.30.

naty238
24. apr 2015

Ahojte,
dnes som prisla z prvej poradne - nemocnica Antolska.Tak je tam pekna pakaren.Cakala som pri 4dverach od 8:30 rano - pri 2och mi po pol hodine povedali,ze berú iba objednane pacientky -čiže tie co maju zazmluvnene.Vo dverách 108 brali ako prislo,bezohladu na tu ci ste na rade alebo nie( takže aj pacien.z ultrazvuku).Nakoniec som sa presunula k dveram číslo 23 a tam som uz necakala vobec-len som zaklopala a zobrali ma😄 Lepšie je ked idete s partnerom-môžete sa rozdelit a cakanie trva menej🙂 Po vysetreni ma poslali na EKG-kvoli Epiduralke,tam som necakala vobec a od 13:00 brali pacientky u anesteziologa na poucenie o podaní PEDA. Trvalo to asi 10min.🙂

petrap88
16. jún 2015

Ahojte 🙂 ako tak citam, tak nie som jedina, ktora ma z toho chaos 😒 mna uz tiez poslala moja doktorka, aby som uz prisla na Antolsku do poradne a tiez povedala, ze si mam vybrat ambulanciu, kde bude poradna.. chystam sa vo stvrtok.. viete mi niekto poradit, ku komu ist alebo do ktorých dveri?? dakujem velmi pekne 😉

katkag2
16. jún 2015

@petrap88 Ciastocne to mate jedno, lebo sa velmi casto stava, ze lekar/ka musi odist k cisarskemu napriklad a hoci maju ordinovat do 12.30, uz od 11.00 tam nikto nie je a aj tak musite k inym dveram. Ja som vtedy chodila hore na poschodie, tam nikto nebyval a pani doktorka bola tiez fajn (chodila som v utorok, neviem, ci sa hore striedaju).

katkag2
16. jún 2015

Ta a,bulancia na poschodi je tusim 104, hned vedla tej, kde sa robi poucenie o epi.

petrap88
17. jún 2015

@katkag2 dakujem 😉 tak som zvedava, ako zajtra pochodim.. uz sa tesim 🙂

biancaadamko
13. aug 2015

@petrap88 ahojte, viete mi poradit kde sa mam hlasit prvykrat? a ktore dni byvaju poradne? ci to je jedno kedy pojdem? dakujem

katkag2
13. aug 2015

@biancaadamko pozrite si moj prispevok z aprila.

biancaadamko
13. aug 2015

@katkag2 dakujem velmi pekne a robia tam kazdu poradnu aj monitor?

katkag2
14. aug 2015

@biancaadamko to neviem, mne nerobili ani raz, nestihli, rodila som o tri tyzdne skor 🙂)

petrap88
16. aug 2015

Ked som chodila ja, tak mi robili pred kazdou poradnou uz ku koncu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre