Kde a čo vybaviť pred pôrodom na Kramároch, ak som z Malaciek?

ynga546
10. feb 2013

ahoj,
svagrina je z malaciek a chce rodit na kramaroch. ma necele 2mesiace do porodu. doktor jej povedal, ze nech sa tam ide zaregistrovat napisal do knizky nieco doktorske-nezrozumitelne. iba sono sa da precitat. co a kde treba vybavit? to sa ma objednat iba na 8P? ma niekto na nich cislo? ona sa doktora nepytala, je to taka polepetka :o).
dakujem

natalii6
10. feb 2013

ahoj posledy mesiac pred porodom kazda zena chodi uz k lekarovi do tej nemocnice kde chce rodit tak ked svagrina chce rodit na Kramaroch jednoducho tam pride a na informaciach sa opyta kde je gynekollogycka poradna a tam bude chodit kazdy tyzden na kontroli 😉

zivika
10. feb 2013

od 36tt sa chodi kazdy tyzden do poradne a na monitor tam, kde sa rozhodne rodit...na kramaroch su tusim gynekologicke ambulancie na prvom poschodi (uz si to napamatam po dvoch rokoch 😀 ) 02/5954 2583 na tomto cisle sa treba najskor objednat na ctg(monitor) do poradne neobjednavaju, to ju z toho monitoru poslu pred ambulanciu a tym caka, kym nevyjde sestricka...

liz_lemon
10. feb 2013

nemusi urobit nic, chodenie od 36. tyzdna na CTG a poradne je dobrovolne, ak jej to nevyhovuje (co by som sa ani necudovala, kvoli cestovaniu) nemusi tam vobec chodit, a ked ju to chyti, staci ked pride na Kramare a moze rodit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre