Je epidural v Trenčíne zdarma?

jolly2
22. júl 2019

Dobrý večer čítala som že v Trenčíne by malo bit epidural bezplatné neviem či je to pravda tak by som sa chcela spýtať či mala niektorá z vás s tým skúsenosti v Trenčíne ďakujem

mariazizakova
23. júl 2019

@jolly2 zdravim uz vyse foku je epidural zdarma vsade treba si len vybavit pred pprodom papier o tom ze Ti ho na sale mozu podat. 😊

nikiki29
23. júl 2019

@mariazizakova nie všade, ale vo fakultných a univerzitných nemocniciach 🙂

lsimo
23. júl 2019

@jolly2 skoro všade je už zdarma, len o tom treba mať papier pred pôrodom 🙂

nika3136
23. júl 2019

@lsimo práveže skoro nikde nie je zdarma.
Platí to len pre nemocnice spadajúce pod min.zdravotníctva. Inde je to 100-160€ cca

jolly2
autor
23. júl 2019

Ďakujem

lsimo
23. júl 2019

@nika3136 aj tak mi to nepríde veľa 🙂 Ak fakt nechce mať žena bolesti niekoľko hodín, ja som si dala pichnúť epid. a urobila by som to znovu a nehanbím sa za to 🙂

nini1010
23. júl 2019

Ci je zdarma ci nie.Aninteraz vela nemocnic umoznilo epi zdarma.Ake bez ohladu na to,ked som ai ju dalamored rokmi pichnut za stovku,bola to suverenne jedna z najlepsich investic v mojom zivote.Ak ma zena nizky prah bolesti,ak sa boji porodu,ak ma tazky porod a je vycerpana tak.proste nie je o com.

nika3136
23. júl 2019

@lsimo
Je to každého osobná vec, píšem informačne

jolly2
autor
23. júl 2019

Tak Trenčín patrí medzi nimi 🙂 ak sa niečo nezmenilo musím sa informovať v Trenčíne ďakujem za odpoveďe

miadi
8. aug 2019

Ja som si dala epi po 32 hodinach bolestivych kontrakcii potom mi dali aj oxytocin lebo som sa strasne pomali otvarala a 5h na to bola mala na svete. Takze za mna nabuduce epidural hnet ako sa bude dat netreba byt hrdinka a potom znicena a utrapena sa ani nevladat tešit z babatka. U nas je v ramci zdravotnej karty zadara Ale Keby žijem na Sk Tak si zanho zaplatim stoji to za to. Opytaj sa na to u svojej dr či sa za to plati.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre