Gynekológ v Nitre

kikinka121
7. mar 2015

Chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli poradiť nejakého dobrého gynekológa v Nitre a taktiež by som chcela vedieť či berie aj nejaké poplatky.Ďakujem.

33aduska33
7. mar 2015

ahoj, super otazka, presne toto som aj ja chcela zistit, dufam ze sa coskoro ozvu baby a poradia 😉

kikinka121
autor
7. mar 2015

To dúfam aj ja,pretože som z iného mesta a nechcem natrafiť na nejakého nespoľahlivého 🙂

viva13
7. mar 2015

Ja chodím k Uharčekovi http://www.gynekolognitra.sk/ som max. spokojná prešla som k nemu od polky 2014 platila som doteraz, len za objednanie 6 alebo 7 to bolo neviem už presne a fotku zo sona 4€ inak nič

@33aduska33
@kikinka121

violet77
7. mar 2015

Ahojte, ja chodim Turbovi. je starsi, neplati sa nic ale nove pacientky uz neberie a nema ani vybavenie az take, ale chcela by som prestupit Gilanovi. Zevraj je fajn, neplati sa a super vybavenie. Vyborny je zevraj Obert, ale tam sa plati a Lajtman je tiez vpohode.

petronela1985
7. mar 2015

@kikinka121
@33aduska33

Ahojte, ja chodím k MUDr. Miroslavovi Kozárovi, už 10 rokov. Som s ním veľmi spokojná, dopomohol nám k bábätku 🙂

viva13
7. mar 2015

@violet77 Gilan už pacientky neberie len Uharček aj ja som prešla k nemu a som spokojná

33aduska33
7. mar 2015

@petronela1985 zlatko o tvojom dr. som uz veela pocula a z babatka sa tesim spolu s tebou 🙂

petronela1985
7. mar 2015

@33aduska33 Taký sympatický je aj MUDr. Truska, ten má ordináciu pri mojom, taký usmiaty je vždy na pacientky 🙂 Ale neviem posúdiť iného doktora, lebo odkedy chodím na gyndu, chodím k Dr. Kozárovi 🙂 A verím, že ešte dlho tam budem chodiť a doktor nepôjde tak skoro do dôchodku :D

lulinka81
7. mar 2015

Ahojte, ja chodím k Mudr. Hlavačkovi a je super.žiadne poplatky, super prístup.

m_ij_ka
7. mar 2015

ahojte, aj ja chodím k dr. Hlavačkovi, je ústretový, je super, žiadne poplatky. 🙂

kikinka121
autor
7. mar 2015

@viva13 K Dr.Uharčekovi sa treba stále dopredu objednať?

mygitara
7. mar 2015

Baby, len ku Gilanovi nie! ☹ Pokiaľ nemá žena problém alebo len minimálny, je fakt super - veľmi milý a citlivý prístup, pekné a kvalitné vybavenie ambulancie... Ale ak je problém, tak po 1. ho blbo zdiagnostikuje (a to nešlo o nič extra komplikované, ani lekárom bežne neznáme) a po 2., zložitejšie veci jednoducho nedokáže riešiť, vtedy je treba odísť a hľadať niekoho fakt "normálneho". Nechcem nikoho znechucovať, odhovárať a verejne ohovárať. Chcem len varovať, lebo každá žena si zaslúži riadnu starostlivosť a kvalifikovaného lekára (kto z nás chodí na gyndu rád? Ale už keď tam idem, nech je o mňa postarané...). Ja som dopadla dosť zle (vlastne aj dobre, však som včas odišla a ešte sa to dalo riešiť, aj keď...) a minimálne o 2 ženách ešte viem (1 kamarátka, 2. osobne nepoznám, len z rozprávania inej známej). Tiež som ním bola spočiatku nadšená a úplne chápem, že jeho prístup v ženách tieto pocity vyvoláva. Ale o kvalite to, žiaľ, asi nebude ☹ Veľa šťastia pri hľadaní toho "správneho"! 😉

33aduska33
7. mar 2015

@lulinka81
@m_ij_ka ja som tiez pocula ze Dr. Hlavacka je super, som o nom uvazovala, ale dovod preco som k nemu neprestupila bol, ze pokial ma dovolenku alebo z ineho dovodu zastup, zastupuje ho ten ku ktoremu chodim momentalne a to by mi bolo asi dost neprijemne sa znova objavit v jeho ambul.

tiez som ale pocula ze niekedy je dost naladovy dr. hlavacka, je to pravda? resp. vy ste sa s tym u neho nestretli?

viva13
7. mar 2015

@mygitara tak ja som bola u Gilana raz akutne a bola som max. spokojná, milý ochotný, obidvaja lekári sú super! ja nemožem zlého slova povedať

m_ij_ka
7. mar 2015

@33aduska33 ahoj nestretla som sa s tym že by bol Hlavačka naladovy, vždy mal dobru náladu

ivet1371
7. mar 2015

Uharček ani keby bol jediny na svete.s nemocnice mam hned dve zle skusenosti.možno v ambulancii je iny ale stačilo mi.už ho nikdy nechcem ani vidiet

linuska77
7. mar 2015

Ahojte, ja som presla do centra Aevitas a tam je doktorka velmi prijemna a mlada. Nevedela som sa rozhodnut komu a toto sa mi zda na vysokej urovni, maju tam 3D aj 4D sono a spolupracuju s Gin-fin. Bola som tam len raz na takom akoby prvom pokece ze co ma trapi a tak. Poplatok maju 20e rocne. Kuknite ked chcete su aj na FB

kostickabonnie
9. apr 2015

@linuska77 prosím ťa, zisťovala si aj iné poplatky, napr. za sono a pod.?

linuska77
9. apr 2015

@kostickabonnie na sone som bola dvakrat nakolko som v 7tt, zakazdym mi vytlacila aj fotku a nic si nepytali. Uvidim neskor. Raz som si vypocula ako sestricka volala s nejakou pacientkou a spominala poplatok 30e zrejme za 3\4D sono ale niesom si ista. Je to tam velmi prijemne, hned ta zoberu,necakas,objednavas sa cez internet a potom ti este aj mail aj sms pride ze kedy mas prist,velmi zlata sestricka, vobec si ani kartu poistenca nepytaju, po priezvisku ta oslovuju.urcite odporucam

kostickabonnie
9. apr 2015

@linuska77 vďaka, asi to tam pôjdem omrknúť, lebo prístup môjho lekára začína byť neúnosný - za jednu fotku hroznej kvality berie 10 € aj to zatiaľ bez dokladu a keďže po 1. dieťati nedostal všimné, tak teraz sa rozhodol, že bude dodržiavať minimálne štandardy a drobca som videla u neho v 10 tt a najbližšie až v 20 tt - poradne mi dáva každých 5 týždňov. Asi som rozmaznaná alebo čo, ale pri prvom som tam bola častejšie a zakaždým robil sono a moč. Teraz som ešte ani raz nedávala moč....

33aduska33
12. apr 2015

@kostickabonnie ahoj pls. ak sa smiem spytat ktoremu dr. chodis? nemusis pisat meno staci iba ci na chrenovu, klokocinu alebo inu cast mesta pripadne inicialy. dakujem. 😉

ossr
12. apr 2015

@viva13 pan Uharcek velka spokojnost...bol mi pri porode

psyxooo
12. apr 2015

k Uharcekovi by som nesla ani keby mi zaplatili 🙂 priserne nesypaticky doktor, vymenil Gilana, ten totiz pomaly odchadza do dochodku, s nim som bola spokojna, avsak nejake problemy som nemala, ale bol velmi mily, galantny.

zuzuliatko81
19. apr 2015

Ja chodím k MUDr. Kozárovi a som veľmi spokojná. Teraz tam chodím pravidelne na poradne, keďže som tehotná a nemôžem na neho povedať nič zlé. Vždy je milý, otvorený a odpovie na čokoľvek, čo sa ho opýtam. Sono aj ultrazvuk má v ambulancii. Za fotku sa platia iba dve eurá.

kostickabonnie
20. apr 2015

@psyxooo Gilan bol milý až moc, mne to prišlo úlisné, nakoľko si ma vždy posadil v prepychovej kancelárii, hodil na mňa falošný úsmev a zakaždým začal tú istú teóriu k príčinám mojej neplodnosti, ktorá k ničomu neviedla (na každom stretnutí to isté - myslela som, že má problém s pamäťou). Vždy som z neho mala pocit, že práve teraz čaká na obálku, aby sme sa posunuli ďalej, tak ja som sa posunula 🙂 🙂

13091991
20. apr 2015

Ja chodim k dok. Juhásovi...je tiez starsi ale nikdy som s nim nemala problem.je velmi mily dokaze odlahcit situaciu ak sa citite blbo (vsak kto by sa aj necitil u gynekologa :D)spravil mi vzdy vsetky vysetrenia a ja som u neho neplatila nikdy lebo som sa nikdy neobjednala radsej som si privstala ;)

kostickabonnie
20. apr 2015

@linuska77 môžem sa ešte opýtať, lebo naposledy som sa dostala len po čakáreň - bola som si zistiť, kedy a ako k nim prestúpiť. Tá sestrička, čo sedí v tej vstupnej miestnosti, pomáha aj doktorke alebo tam je doktorka sama alebo tam ešte nejakú sestričku v ordinácii má? Bola som objednaná cez internet a v čakárni sedeli ešte dve pacientky, mi to prišlo teda dosť preplnené, ak sa ide na presný termín. Tak ten prvý dojem bol, že asi ani tam sa nepodarí dostať dnu presne na objednanú hodinu. Ďalší termín mám až v máji, tak som veľmi zvedavá

linuska77
20. apr 2015

@kostickabonnie sestricka tam je iba tá jedna, urcite jej pomaha lebo zakazdym ked u nej "lezim" je tam aj ona,je velmi zlata, mne sa tiez raz stalo ze tam boli aj ine zeny ale ide to dost rychlo, mozno sa jej to niekedy o par minut posunie ked ma nejaku pacientku dlhsie ako 20 min. Tazko povedat,niekedy som zas isla o par minut skor dovnutra, co sa cudujem zakazdym mi dala foto, dokonca aj take foto kde som mala iba prazdnu dutinku a nic si nepytala, som asi v 8tt a uz mam tri fotky, si urobim rodinny album len z fotiek zo sona :D

mariynka
14. jún 2015

dr.truska v procare-7eur na rok(len na sono sa chodi k inemu dr.)
dr.obert,ale neberie nove pacientky :-/
dr.hlavacka na klokocine

mart1na26
14. jún 2015

Ja mam Hlavacku , je perfektny, mimochodom pohladny 😀 a neplati sa u neho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre