Gynekológ - pôrodník vo Zvolene

zabudka22
30. júl 2014

Ahojte žienky, prosim Vás o radu a odporucanie na dobreho gynekologa/čku - pôrodníka/čku .Bývam niečo cez mesiac v Očovej a som v 7.tyzdni tehotenstva, dost frustrujuce ,nakolko tu nikoho okrem manzela nepoznam.Prve vysetrenie mam za sebou u mojej byvalej gynekologicky, no teraz som nutena hľadať vo Zvolene. srdečná vďaka 🙂

kajka82
30. júl 2014

urcite primar Molitoris, on bol porodnik v BB, no "usiel" na prec 🙂 veeelky odbornik.

lucka1789
30. júl 2014

Súhlasím si @kajka82 super doktor super porodnic ja som z Veľkého Krtíša a išla som rodiť do Zvolena a ešte raz byť tehotná idem rodiť tam 😉 😉

ukulela
30. júl 2014

@zabudka22 asi hladas aj lekara na kontroly. daco baby pisu tu: https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/dobry-gynekolog-vo-zvolene-koho-mi-odporucate/
inac mne velmi chvalili Kamodovu. Ordinuje vo ZV aj BB. Ja k nej nechodim, mam svoju doktorku v BB vybornu, no ta sa zbera do dochodku, tak by som potom presla ku Kamodovej. Sama sestricka z mojej aktualnej ambulancie mi ju poradila.
Inac ZV porodnica je teraz mamickami chvalena, preslo tam par porodnikov z BB (aj spominany Molitoris, myslim, ze aj Jenco - a ten nam bol na prednaske na predporodnom kurze) - keby som to do ZV nemala tak daleko, idem rodit tam.
Inac Ocova je skvela, mam odtial kolegu 🙂

zabudka22
autor
31. júl 2014

Ďakujem, ste zlate 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre