Gynekológ - pôrodník v Malackách

lucia_ma
5. aug 2014

Ahojte, chcem sa spytat ci moze niekto poradit dobreho gynekologa - odbornika v Malackach pre tehotnu zenu. Chodim k doktorovi Miznerovi, mam pocit ze je to dobry odbornik ale zije si este v tom svojom svete. Hladam doktora ktory bude otvoreny diskusii a hlavne bude venovat pozornost aj prenatalnej starostlivosti, Teda nie len zakladny ultrazvuk odber krvi a vsetko ostatne su blbosti - mna zaujima stravovanie, vitaminy, sport vyvoj plodu proste diskusia o vsetkom co sa dr. Miznerom neda. Cenim si kazdu radu/skusenost.

zilena
7. aug 2014

Ahoj, tiez odchadzam od Miznera. Velmi rad rozprava, ale skutek utek. Ak budes mat tip, pls daj vediet. Vdaka

popolnica
8. aug 2014

Urcite dr.Frus,zdravotne centrum pri hasicoch smerom na nemocnicu

bejulka11
14. aug 2014

Tiež chodím Frušovi.. Spokojná som, ale čo sa týka základných info o tehotenstve - veľmi som sa nedozvedela.. napr. keby som nebola na koníkovi, nikdy sa nedozviem o kyseline listovej, ktorú treba užívať najmä v prvom trimestri.. takže tolko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre