Dr. Stošek v Prešove. Aký je?

mibi41
9. sep 2010

Ahojte,
chodí niektorá za Vas k panu doktorovi Štosekovi,
on je aj gynek. aj porodník, neviem aký je?
Nevie mi niekto paradiť?
Dakujem pekne

ivkaivka
9. sep 2010

ahoj, ja som pri nom rodila, je super...este aj po porode nas prisiel pozriet.

medyna
10. sep 2010

ahoj, ja sa s nim sice nepoznam, ani k nemu nechodim, ale baby, co sa s nim stretli v porodnici sa nevyjadrovali nejako dobre o nom.... to vies, kazdy ma vlastnu skusenost

juliakocka
10. sep 2010

.....preč ruky od neho......fuuuuuuj a v žiadnom prípade

gumimacko
10. sep 2010

ja som k nemu chodila kym som bola na SR a bola som spokojna, takisto moja sestra pri nom rodila a chvalila si az na jednu vec a to tu ze uz po porode ked ju zasival tak bud jej to neumrtvil alebo asi nepockal kym to zaberie lebo sitie ju z celeho porodu najviac bolelo. Zase ked som chodila domov na dovolenky takisto nebol problem aj ked som mu den predytm zavolala ci mozem prist a v pohode ma vysetril aj ked si doma neplatim zdravotnu, takze tolko, no podla mna ma kazdy s kazdym dr inu skusenost ale zase som pocula vela staznostu na dr Stosekovu, takisto sestra hovorila ze bola k pacientkam sprosta, kricala po nich a nutila im ze im za 5000 urobi cisarsky len aby nerodili normalne,ze jednu zenu dokonca udrela po nohe ked rodila za to ze pritom kricala od bolesti ze ma byt ticho ze mala rozmyslat ked si to decko robila ze uz je neskoro na plac...

materstvo
4. feb 2011

je super

iwka20
6. okt 2011

Sto ludi sto chuti, Stosek je vyborny odbornik a lekar. Pocas mojho rizikoveho tehotenstva mi prave on pomohol, a aj zname co pri nom rodili boli spokojne :D trosku svojsky, ale naozaj vyborny gynekolog.

martina_mg
8. okt 2011

ja som niekedy chodila k dr. stošekovi. Prístup aspoň ku mne mal dobrý, bol ústretový, milý a v pohode aj vyšetrenia. Ale je pravda, že nemala som nejaké vážnejšie problémy, takže v takýchto prípadoch neviem. Ja s ním nejakú zlú skúsenosť nemám. Ale počula som nejaké sťažnosti z nemocnice.
A čo sa týka dr.stošekovej tak to mám tiež z počutia ale z veľa strán, že katastrofa!

katka3712
1. mar 2012

Ja som bola tiez prvy krat pri dr. Stošekovi, no kedze len prvy krat bol velmi prijemny viem moze to byt aj opak casom.... netvrdim, ze nie. Mala som gynekologa v KE a to sa da povedat, ze bol neprijemny uz na prvy krat.... nekomentujem jeho pristup dalej. Chcem sa Vás opytat, ci mate niekto jeho tel. cislo lebo som si ho zabudla opisat? Vopred dakujem krasne

lienocka
17. jan 2013

k Stosekovi nikdy......ako clovek je mily a prijemny, ale ako odbornik velke sklamanie...............prve tehotenstvo vdaka jeho chybe skoncilo neuspesne.......po druhom potrate mi chcel robit 2 kyret za sebou............takze ak chcete mat babo, tak urcite hladat ineho lekara

suzy29
26. máj 2015

Rodil spolubyvajucu z izby a skoro tam umrela, keďže ju zle zašil a krvacala do maternice!

maja367
8. okt 2016

Ja som pri nom rodila a nikdy viac, niečo hrozne neodporučam. Otrasny pristup.

maja367
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre