Dobrý pôrodník v Ružinove

lianka123
4. sep 2016

ahojte. viete poradit prosim. hladam dobreho porodnika, ktory by ma odrodil v Ruzinove. Cisarsky rez. Dieta je velke a KP. Vdaka za kazdu dobru radu k veci.

snehulena
4. sep 2016

Ahoj,
ja mám výbornú skúsenosť s MUDr. Marek Dráb.

snehulena
4. sep 2016

@lianka123
Ahoj,
ja mám výbornú skúsenosť s MUDr. Marek Dráb.

mamkababkajanka
4. sep 2016

Ja som rodila teraz v utorok. Tiez sc pre kp. Mala som dr.Plichtovu a dr.Šimka. Moj lekar co som ho tam chcela mat neprisiel, nestihal, oni dvaja mali akurat nocnu sluzbu. Vsetko bolo ok, vobec nic som necitila, len ako keby mi hybali s bruchom zo strany na stranu. Jazvu nemam velku, je nizko, pod spodnym pradlom alebo plavkami ju vobec nevidno ak by Ta aj toto malo ovplyvnit pri vybere 🙂

ichtys
4. sep 2016

ahoj, ja som tiež mala tretiu sekciu v Ružinove u MUDr.Mareka Drába, môžem len doporučiť. Je to skutočne profesionál vo svojom odbore, naše posledné tehotenstvo bolo veľmi komplikované (dvojičky, jedno bábätko zomrelo v 24.TT a ostalo v brušku s druhým až do 37.TT, kedy sa narodilo druhé), nám neskutočne pomáhal počas celého tehotenstva. Dobre vyber a nech všetko hladko prebieha🙂

lianka123
autor
5. sep 2016

dakujem vam velmi pekne za rady. kamoska spominala doktora Prochazku... mate niekto skusenost?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre