Blíži sa mi pôrod a chcem, aby tam bol so mnou manžel

23. jún 2024

Blizi sa mi pôrod. A chcela by som manžela aby bol somnou v nemocnici. Zaplatíme si nejakú izbu. Budem zisťovať či to naša nemocnica ponúka. Chcem sa opýtať, čo si myslíte ? Mal niekto taku skúsenosť?

pribinak
23. jún 2024

Kopec nemocníc toto ponuka ako nadštandard, že muž je s tebou

minenkak
23. jún 2024

Muž o tom vie?

autor
23. jún 2024

@pribinak ďakujem teda. Nebola som si istá skúsim zavolať do nemocnice.

autor
23. jún 2024

@minenkak samozrejme. 😀

belllinka
23. jún 2024

Hlavne rataj s tym, ze nemusi byt volna a dopredu si ju objednat nemozes

januska12323
23. jún 2024

Nemocnice to ponúkajú ako nadštandard ale ak nie je voľná máš smolu.

mogaa
23. jún 2024

To nefunguje ako hotel, že si zarezervuješ izbu a automaticky ju dostaneš.....ty si ju totiž nevieš rezervovať na presný dátum....takže ak niekto má záujem o takúto službu je to možné, ale izba musí byť práve vtedy volná....predsa z nej nevyhodia rodičku čo si ju zaplatila deň pred tým ako pôjdeš rodiť ty....a rovanko ti ju nebudú držať volnú od 37tt-41tt(lebo to je obdobie v ktorom môžeš rodiť)

autor
23. jún 2024

@mogaa áno to mi je jasné. Ďakujem

evcagabi
23. jún 2024

Nemocnica kam chcem ist ja ponuka tuto izbu a som uz rozhodnuta, ze pri prijme im spomeniem, ze by som rada vyuzila tuto moznost 🙃 hlavne ja som strasny introvert a v nemocnici som nikdy nebola tak vobec neviem, ako to tam chodi preto by som bola najradsej na takej izbe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre