Berie MUDr. Kajaba nové pacientky?

larouxx
12. jan 2014

Ahojte, mam celkom rizikovy zaciatok 4-5tyzdna tehotenstva kvoli silnejsiemu krvacaniu. Po navsteve pohovotosti v BA Kramare som mala potvrdenu graviditu aj na papieri, nielen domnienky z priznakov a dnesneho ranneho pozitivneho testu.. Moja doktorka je starsia pani Mudr. Zahradnikova, u ktorej som popravde dlhsie nebola, kedze ziadne problemy nemavam. Chcela by som sa opytat, ci neviete ako je na tom Mudr. Kajaba kapacitne, kedze na kazdom fore ho vsetky zeny ospevuju az do nebies a ja by som potrebovala surne zistit, aky je povod krvacania.. Dakujem Vam za kazdu reakciu 🙂

lujziiik2205
12. jan 2014

@larouxx ahoj. pokial viem nove pacientky uz dlhsie neberie, jedine z jeho obvodu...ale treba skusit zavolat, sestricka je velmi mila a spytat sa. a mozem potvrdit ze je to velmi dobry lekar s ludskym pristupom. drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

cawes
12. jan 2014

@larouxx ja som krvacala do 12 tyzdna robili mi rozne vysetrenia a nic nezistili proste niekedy to tak je ze sa zena potrebuje vycistit to bolo jedine rozumne odovodnenie co mi dr. povedal 😀
prajem stastne a kludne tehu

larouxx
autor
13. jan 2014

@lujziiik2205 "Jedine z jeho obvodu" - to by mohla byt pozitivna sprava 🙂 ..Jedno tehotenstvo mam uz sice za sebou, ale syncek ma uz 9rokov a odvtedy sa vselico zmenilo 🙂 Vtedy som chodievala k Mudr. Pruzincovi na Kramare, kto ma mal aj odrodit, bol pouceny, vsetko bolo zariadene, len ako na potvoru mal zrovna v ten vecer, ked mi zacali kontrakcie nemal sluzbu v nemocnici a bol na nejakom sukromnom vecierku, takze ma na poslednu chvilu odrodil uplne cudzi, Mudr. Prochazka (ale bol mily musim povedat). Tak som mozno urcitym sposobom trochu zanevrela na doktorov gynekologov - muzov, lebo som sa spoliehala vtedy som bola z tej zmeny dost vystresovana.

larouxx
autor
13. jan 2014

@cawes cely den som nic ine nerobila iba citala vsetky mozne clanky a fora o krvacani v tehotenstve a asi je to pochopitelne, ze mam strach.. neviem ako Teba, ale mna dost pobolieva podbrusko a neviem, ci je to ozaj len tym, ze sa roztahuje maternica a cisti sa, alebo hrozi riziko.. dostala som duphaston na podporu tehotnosti a na sone som videla uz malicky vacok s echom plodu, zatial bez srdiecka a uff, je to dojatie 🙂

lujziiik2205
13. jan 2014

@larouxx treba skusit mozno ta zobere 🙂 sice sa u neho strasne dlho caka ale ked si tehotna tak sa da objednavat na presny cas po cely cas tehotenstva +kontrola po sestonedeli , samozrejme za poplatok (tusim 70€)..

sunnysummer
13. jan 2014

@larouxx ako ti pisali, nove berie iba ak si z jeho obvodu (musis mat v obcianke presne ulicu co spada do jeho obvodu...) a ja byvam u ulicu dalej 🙄 🙄 🙄

larouxx
autor
13. jan 2014

Dlhe Diely spadaju, vsak?

larouxx
autor
13. jan 2014

@lujziiik2205 ja sa tam ale neviem vobec dovolat. Neviete nahodou ci cisla ktore ma uvedene na http://www.zzz.sk/?profil=887 su platne? Mobil je vypnuty a pevnu linku mi vyhadzuje ☹

sunnysummer
13. jan 2014

@larouxx ale nie vsetky ulice.

larouxx
autor
13. jan 2014

@sunnysummer Fiiha.. Veternicova? Nahodou nevies?

lujziiik2205
13. jan 2014

@larouxx mali by byt platne, ono niekedy je problem sa dovolat, treba skusat aj viac krat

larouxx
autor
13. jan 2014

ved v pohode, budem skusat kym sa nedovolam 🙂 a este raz dakujem za vsetky rady

mauerka
13. jan 2014

@larouxx Skusaj volat na tie cisla, len je to presne o tom, ze nestihaju. Teraz ma este aj novu sestricku /povodna je na materskej/ ale dostat sa k nemu stoji za to, ja som uz roky max. spokojna, teraz som porodila a nebyt jeho vcasnej diagnostike, kto vie... drzim palce.
btw. v 10tt som masivne krvacala, strasne vela jasnej krvi, uz som si bola ista, ze koniec - a babika spinka vedla mne na gauci 🙂 Hlavu hore.

larouxx
autor
13. jan 2014

@mauerka Tak to chapem, ked maju toho vela..samozreme, len ma to krvacanie znervoznuje a to je hnaci motor, preco to riesim. Velmi radi by sme aj my mali vedla nas v posteli coskoro majinku vonavu krasnu bytost 🙂 pockam si a skusim zavolat zajtra. Dnes tam maju asi ozaj fofry, lebo bud maju obsadene, alebo rusia hovory..

hamca
13. jan 2014

@larouxx ja by som tam skusila na tvojom mieste zajst osobne. Lebo so zdvihanim telefonov u nich je to fakt niekedy narocne. A okrem toho, ak nie si z ich obvodu, tak ta sestricka cez telefon len odbije. Skor by som to urobila tak, ze si zaplat jedno vysetrenie, on to ma tusim v ponuke a porozpravaj sa potom s nim, lebo sestricka je tam fakt nova a je sice velmi mila, ale este taka neskusena. Drzim palce s tehu.

larouxx
autor
13. jan 2014

@hamca Vsimla som si, ze mas planovany termin na porod na Kristinu 🙂 na moje meniny 🙂 Gratulujem 🙂 A mas pravdu, asi by bolo lepsie vybehnut si tam osobne. pretoze ak nema nikde zverejnene odkial pokial je jeho region a musim sa najprv informovat, tak ma mozno sestricka naozaj odmietne telefonicky. Nevies prosim orientacne kolko to vysetrenie u neho stoji? Aby som si pripravila peniaze skor ako tam vyrazim.Dakujem

sunnysummer
13. jan 2014

@larouxx to neviem, ale da sa najst zoznam ulic ktore k nemu patria... ja som to hladala ked som chcela ist k nemu, ale nasa ulicca spada k zahradnikovej a to je vraj nejaka krava 😝 tak som si nasla uplne inu dr.

larouxx
autor
13. jan 2014

Zahradnikova je stara pani, s mikro malou ordinaciou, absolutne nevybavenou... Prave soms a odtial vratila a sestricka mi povedala, ze nespadam k nim ☹ Aj ked 20rokov zijem na Dlhych Dieloch a jedina poliklinika v ktorej riesim uplne vsetky vysetrenia je v Karlovke. a oni mi povedia ze pod nich nespadam ☹ Hold, co uz, chcela som iba vysetrenie toho krvacania a bolesti podbruska..Evidentne musim siahnut po silnejsich kalibroch...

dasa123
13. jan 2014

Ja som k nemu tiez chcela ist, nakolko som pocula tiez same chvaly , ale tiez ma nezobral, lebo ulica kde ja byvam patri tej druhej lekarke, ale tej som nesla. Nasla som si ineho lekara. Tiez mi bolo povedane, ze berie len pacientky presne podla obvodu, ulic.

hamca
13. jan 2014

@larouxx dakujem 🙂 neviem kolko presne, ale pamatam si, ze ma v cenniku nieco take ako vysetrenie "nepacientky" na vlastnu ziadost a stoji to cca 10, max 20 eur.

larouxx
autor
15. jan 2014

Hold dievcata, aj ked ma nakoniec nevzal, skoncila som u Mudr. Ferakovej na Kramaroch..aktualne je pre mna dolezite vysetrenie a lekar, ktory ma neposle so silnym krvacanim domov!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre