Aktuálne na Antolskej

janicka276
22. jún 2016

Ahojte maminy, chcela by som sa spytat , ci viete ako je to teraz na Antolskej. O 3 dni tam chcem rodiť , ale bolo mi povedane ze treba ist na Kramare alebo do Ružinova. Tak či vy ste tam v poslednych dnoch nerodili niektora , ,či naozaj presuvaju do inych nemocnic alebo ci to nieje len nejaky rozmar lekarov,kedže nemam zazmluvneneho nikoho.
Vdaka pekne.

miminkacik
22. jún 2016

áno presúvajú. Pokiaľ si zazmluvnená alebo brutálne akútna tak samozrejme nie ale ostatných presmerujú

bejuska212
22. jún 2016

@janicka276 aj mne dali papier,ze sa mam hlasit v ruzinove alebo na kramaroch a termin porodu mam dnes

matusam
22. jún 2016

Ano je to tak, uz par tyzdnov tam prerabaju ako saly, tak oddelenie, maluju, vymienaju okna atd a tak su v dost obmedzenom rezime. Nie je to ziaden rozmar doktorov, len proste nedokazu fungovat v plnom rezime ked este prerabaju. Beru len tie, ktore maju zazmluvneneho doktora alebo naozaj uz akutne, ktore nedokazu uz presunut. Neviem dokedy to takto bude.

janicka276
autor
22. jún 2016

VDaka. Takže ak to na mna pride, tak najskor mám ist pre papier na Antolsku a odtial ma už pošlu inde?
JOOJ prave teraz musia prerabat :(

bejuska212
22. jún 2016

Mne dali papier v utorok na poslednej poradni a povedali mi,ze ak do pondelka neporodim mam sa hlasit bud kramare alebo ruzinov,ze oni o nas vedia,este mi vytlacili aj vysledky z odberov

martinamudr
26. jún 2016

mile mamicky presne riesim to iste, neviem teraz ci pokracovat v poradni na antolskej alebo sa rovno presunut, Kramare ci Ruzinov, ja som 2x rodila v Ruzinove a des,.... Kramere kazdy inac hodnoti ..... Som zufala

janicka276
autor
1. júl 2016

@bejuska212 ahoj. ako si to nakoniec vyriešila? isla si do Ružinova alebo na tie Kramare? ja už tyzden prenasam a v pondelok mam ist na kontrolu tak neviem ci pojdem na tu Antolsku alebo radšej inde..juuj porad' nam :/ ty už to mas určite za sebou vsak?

martinamudr
3. júl 2016

ahoj nemam xixixixix na kramare mali sme falosny poplach, a pobudla som si tam 36h ale luxusne spravanie uzasne sestricky, dr. urcite idem rodit tam

lubi2002
5. júl 2016

Ahojte, pred 3 rokmi som rodila na Kramároch a všetko bolo super, tak sa nebojte a choďte tam...ja odporúčam 🙂 nemala som ani zazmluvneného lekára
do augusta dúfam dajú Antolskú dokopy

katkaajurko
5. júl 2016

je nejaky stanoveny termin, do kedy by sa to tam malo dat "doporiadku" ??

lubi2002
5. júl 2016

@katkaajurko čítala som, že v júli by mali mať hotovo...snáď to stihnú

katkaajurko
5. júl 2016

@lubi2002 to aj ja ale vcera mi sestricka v ruzinove vravela , ze podla nej ani do koncaleta :-/ ale to bol len jej sukromny nazor

lubi2002
5. júl 2016

@katkaajurko no asi sa tam spýtam, budúci týždeň pôjdem prvýkrát do poradne

katkaajurko
5. júl 2016

@lubi2002 daj potom vediet

nikaluk
5. júl 2016

Ja som tam volala minuly piatok ohladom pozretia priestorov a sestricka mi povedala, ze uz v auguste predpokladaju ze sa tam bude normalne fungovat. Ja mam termin az v septembri a povedala mi ze ja sa urcite nemusim obavat.

V pondelok (vcera) tam mali zacat robit na porodnici a mam zavolat tak v polovici jula ohladom pozretia.

martinamudr
21. júl 2016

Dakujem vam vsetkym my sme nakoniec isli ku Kochovi nadmierna spokojnost. Uz sa nam Matko narodil 3720g a 52cm naeodil sa 19.7. O 14h

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre