Ako si správne vybrať pôrodnicu?

sebaastian
19. máj 2015

Ahojte kočky mam dilemu a chcem sa poradiť s vami ktore už miminka máte.... podla čoho ste si vyberali porodnicu.? Zvazujem Kocha ale aj Antolsku možno aj Malacky viem ze budem rodit cisarskym rezom Dr.mam svojho sukromneho ešte mam síce čas do porodu ale tak chcem už byt rozhodnuta.dakujem za názor a postrehy

mimla
19. máj 2015

Vyberala som si podľa toho, v ktorej bude aj pôrodník, ktorého som si vtedy zazmluvnila (a dúfam, že sa ho podarí aj tentokrát zazmluvniť). Preto ma nezaujímalo, že sprchy a WC sú zastaralé. Vedela som že je tam riziko, že sa mi neujde nadštandard (ani sa neušiel). Takže pre mňa bol kľúčový pôrodník.

lucyzet
19. máj 2015

malacky nemajú pôrodnicu, pokiaľ viem. zmenilo sa niečo? MA okres chodí do BA.

sebaastian
autor
19. máj 2015

Aha Malacky sú bez porodnice to som nevedela....môj Dr.mi urobi sekciu kde budem ležať len sa neviem rozhodnúť kde.

zuzanka3381
19. máj 2015

@sebaastian Ja som v lete ležala v Ružinove a bola som spokojná. Hlavne s prístupom sestričiek a starostlivosťou. Tak neviem, ale nešlo o pôrod.

martinka117
19. máj 2015

Ahoj ja som bola na antolskej prvy krat mala som vybavenu doktorku takze viac menej kvoli tomu ale tak co sa tyka zariadenia tak myslim ze izby celkom ok mas vlastne dve izby po tri baby ktore maju spolocnu sprchu a wc ale prestriedali sme sa vzdy v pohodr a este aj na chodbe bolo dalsie wc lebo to kamoska zevraj v ruzinove nemala ze to mali spolocne iba na chodbe ci co ale zas napriklad mne sa paci na ruzinove ze ked dojde navsteva mas babatko za sebou za sklom a kecas s navstevou a plus vidis babo na antolskej to tak nie je tam im ho len ukazes v takom vyklenku a ptm das do takej spolocnej izby kde sa staraju sestricky ale tak ja som nemala z toho moc dobre pocity lebo mi to bolo take blbe ze ja som ma mavsteve a co ked mala place alebo co..kazdopadne teraz pojdem na antolsku tiez aj ked doktorku nemam zazmluvnenu uz lebo ta moja je tiez na materskej ale tak idem tak uz len kvoli tomu ze to tam poznam...ale mozno kebyze mam vela penazi idem do kocha tam som pocula ze super 🙂

sebaastian
autor
19. máj 2015

@martinka117 tiež som pocula same pozitiva na Kocha ale aj negativa neviem ešte posnorim co najdem dakujem za názor 😃

sebaastian
autor
19. máj 2015

@zuzanka3381 a teraz kam pojdes rodit?

zuzanka3381
19. máj 2015

@sebaastian Opäť uvažujem nad Ružinovom. Aspoň, čo som si už robila prieskum, tak väčšinou je pôrod všade rovnaký. Porodiť ťa niekto musí 🙂 A hlavne každá z nás má iné nároky🙂 Ty nad čím uvažuješ?

sebaastian
autor
20. máj 2015

@zuzanka3381 tak co sa tyka porodu môj Dr. ma odrodi kdekoľvek skôr uprednostnujem vybavenie novorodeneckeho odd.a co ma nemocnica všetko k dispozicii aký je personál keď si tam polezim viac ako týždeň nech ma tam nevynesu nohami napred... preto zvazujem Kocha

sue
20. máj 2015

@sebaastian ako si prisla na to,ze tvoj gynekolog bude moct kedykolvek prist do ktorejkolvek porodnice a urobit tebe cisarsky rez? 😲

lucyzet
20. máj 2015

@sebaastian no u kocha to budeš mať ako v hoteli, pre bábätko neviem.

bajana
20. máj 2015

@sue a to všetko v 8tt 😃

sharlotta
20. máj 2015

Dnes by som si uz vyberala podla podpory dojcenia a moznosti kontaktu koza na kozu ihned po akomkolvek porode. Obidve deti som rodila na Antolskej, druhy krat som bola na nadstandarde, to nebolo az take depresivne. No uprimne mi bolo luto mamiciek, ktorym deti preplakali celu noc a nikto im nepomohol. Na Kramjaroch je to ako kedy, ked sa postasti, no ti by mali byt najviac vyskoleni, co sa dojcenia tyka. Ale inak jednoznacne Koch bez mihnutia oka.

sebaastian
autor
21. máj 2015

@bajana a to všetko v 8 tyzdni presne tak keďže musim to vyriešiť do konca juna asi sa ti to zda vtipne ale nevadi 😄

sebaastian
autor
21. máj 2015

@sue tak som dohodnuta

sebaastian
autor
21. máj 2015

Už mam vybrate dakujem za rady 😃

zuzanka3381
21. máj 2015

@sebaastian U Kocha je to pohodlie, ale ak bude niečo s bábom, tak ho musia odviesť niekam inam, takže to nie je pre mňa ok

kikushaa
21. máj 2015

@sebaastian ale mas zistene/respektive tvoj lekar ci mu naozaj vsetky nemocnice dovolia tam prist a umoznia mu tvoj porod ked to nie je ich lekar? lebo ochota lekara je jedna vec, a ochota tych nemocnic zas druha. to ja v dobrom kedze to chces poriesit do konca juna, je fajn mat aj toto zazichrovane 🙂

moni244
21. máj 2015

Ja som bola zo zaciatku rozhodnuta pre Kramare, za prve blizkost a za druhe to, ze som si mohla malu zobrat von k navstevam, kedze manzel pri porode nechcel byt a nechcela som, aby ju prvy krat drzal az doma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre