Aké máte skúsenosti so sanatóriom Koch?

mikinka1986
15. máj 2017

Dobry den. Blizi sa mi termin porodu a velmi zvazujem po negativnej skusenosti v statnej nemocnici kvoli sestrickam na sestonedeli o sukromne sanatorium Koch. Nechcem nic len pokoj a klud po porode 🙂 Bola som tam na oblihliadku,posobi to na mna velmi prijemne... Nepotrebujem vidiet sestricky zdute, utrapene zivotom (ako mi niekedy prislo) a uz vobec nie spravanie typu ze budu po mne hadzat plaste , ked sa nebude vediet dieta prisat... chcem sa informovat ake mate skusenosti s Kochom, pripadne ci si treba (ci je dobre) zajednat si tam aj vopred lekara. Dakujem

mateson
15. máj 2017

rodila som tam 2004, vtedy to bolo akurát čerstvo súkromné. Chodila som tam celé tehu. Teraz tam chodila celé tehu moja dcéra/mám velký rozdiel mezi detmi🙂/ Bola tam aj počas tehu raz hospitalizovaná.Po šestonedelí tam bude chodit nadalej. Rodila ale v Břeclavě. Do Kochu kludne choď, budeš spokojná.

majusqa77
15. máj 2017

narodili sa mi tam obe deti, nedam na koch dopustit 🙂
btw. tu je skupina o kochu - https://www.modrykonik.sk/group/5760/

mikinka1986
autor
15. máj 2017

@majusqa77 Dakujem za odpoved. Je dobre si tam zajednat aj lekara/ lekarku? Ak ano,viete mi poradit?

majusqa77
15. máj 2017

@mikinka1986 ja som nemala a nakoniec som pri oboch vystihla tu istu 🙂 ale ak by som mala, tak sa rozhodujem medzi sebikova-marcisova-ondackova 🙂 ale v spominanej skupine je aj kopec recenzii, treba sa pridat a popozerat

mikinka1986
autor
15. máj 2017

Dakujem, idem teda studovat 🙂

petulik1991
15. máj 2017

uzasne 🙂 mala som akutnu sekciu, ale trauma vdaka starostlivosti na oddeleni 600nedelia sa nedostavila. Ani sa mi domov nechcelo 😇

mikinka1986
autor
16. máj 2017

@petulik1991 A koho ste mali porodnika?

petulik1991
16. máj 2017

@mikinka1986 zelala som si Ditteho, ktory sa zazmluvnit neda. No a vdaka dlhemu porodu stihol nastupit do sluzby ❤ on ma zachranil a indikoval sekciu

stanka2018
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre