Znaky blížiaceho sa pôrodu

8. mar 2023

Žienky aké ste mali pocity a znaky bliziaceho sa porodu ?
Teda tesne pred porodom prip. par dni vopred ?
Nemam na mysli odtekanie plodovej vody alebo bolesti a stahy. Ale skor nieco ako vyrazky na tvari, naladovost s placlivost, bolesti kosti alebo nieco v tomto duchu.
Mna to caka a od vcera som neznesitelna aj pre seba, nieco ako PMS (aj vyrazky a naladovost) a placlivost.
Vdaka za skusenosti 🙏

deti95060810
8. mar 2023

mne kleslo bruško - viditeľne
pri prvom - hnačka pár hodín pred pôrodom

beata_k
8. mar 2023

Ziadne. Az v tu noc ako zacali kontrakcie.

ivangeline
8. mar 2023

Nic take nezvycajne. Teplo dole. Ako keby menstruacne bolesti. Pri jednom zas odtok plodovej vody a silne bolesti.

lilijana
8. mar 2023

Pri poslednom porode v noci resp.nad ranom som zacala mat take spinenie ako ked konci menzes(cela noc bola tala divna) sla som radsej k Dr. okolo 13h ,povedal ze vsetko o.k. o 20.22h bola mala na svete

24mirka
8. mar 2023

Mne odišla hlienova zátka, na druhý deň večer bolo babo na svete... Ale vyrážky ani naladovist to nebola.. To by som skôr pripísala tehu hormónom, než blížiacemu sa pôrodu...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e3v3a3
8. mar 2023

Aj mne viditeľne kleslo bruško

kris_tin257
8. mar 2023

Mne sa deti prestali dosť hýbať, minimálne pohyby... S dcérou som dokonca v piatok skončila na pohotovosti lebo som ju skoro vôbec necítila, všetko bolo v poriadku krcok veľmi vysoko zatvorená a v nedeľu ráno bola na svete 😊 u syna podobne

dominidi
8. mar 2023

Ziadne, myslela som ze budem tehotna navzdy, lebo nic nenasvedcovalo ze pride porod..v noci zacala pomaly odtekat voda a inak nic..😀

dadka128
8. mar 2023

Tyzden pred tym ma strasne smädilo a prešli mi nevolnosti a vracanie, inak to bolo skoro vele tehu

andy37
8. mar 2023

Mňa dva dni pred pôrodom začali bolieť panvové kosti a nohy ako po celodennej túre😄

karinss
8. mar 2023

Deň predtým ako mi odtiekla voda som bola strašne unavená ako nikdy predtým, nič som nevládala a dokonca som spala cez deň asi 4h co sa nikdy nestalo... to bolo asi jediné lebo celé tehu som fungovala ako keby nič 🙃

zuzuliennka1
8. mar 2023

bolesti krizov, brutalne.
na druhy den praskla voda a uz to islo

autor
8. mar 2023

@andy37 nooo kosti zacali aj mna boliet bolia od pondelka ale dnes je to extrem plus tie PMS znaky. Som uz na konci tehotenstva takze snad porodim ako ty do dvoch dni po bolesti :D

andy37
10. mar 2023

Tak držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂

autor
10. mar 2023

@andy37 dakujem pekne ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre