Zapožičanie monitoru dychu

judy1990
17. aug 2018

Ahojte mamičky! Chcela by som sa informovať, či má niekto z Vás skúsenosti so zapožičaním monitoru dychu z Rožňavskej nemocnice... Sú to kvalitné monitory dychu alebo radšej sa oplatí kúpiť dačo lepšie z e-shopu? Poprípade keby ste vedeli povedať cenu zapožičania. Za odpovede Vám vopred dakujem 😊😊😊

erikavesela
17. aug 2018

Kde si zdravotne poistena?, neviem ako ine poistovne, ale union napr.monitor dychu zapoziciava zadarno, skus sa spytat v poistovni

simca93
17. aug 2018

Skús cez nadaciakrizovatka 🙂 ja som si cez ňu poziacoavala v nemocnici v Pov. Bystrici a máš ho hneď pri odchode 6€ na mesiac, platí sa 36€ na polroka pri prevzatí

judy1990
autor
18. aug 2018

@erikavesela dakujem. Inac som vo vseobecnej poistena.

judy1990
autor
18. aug 2018

@simca93 dakujem, skusim a uvidime 🙂

erikavesela
18. aug 2018

@judy1990 skus tam zavolat, mozno nieco poziciavaju alebo za maly poplatok..

michaelahajasova
10. nov 2022

@judy1990 asi uz neaktualne ale nech to tu najdu baby co to budu riesit. Nikdy viac by som si monitor nepozicala. Spoliehala som sa na to ze ved z nemocnice kalibrovany najspolahlivejsi. Dva mesiace nespavame lebo kazdu tretiu noc falosne poplachy. Vsetko mame podla navodu pozeram na maleho ako zhlboja dycha a monitor sa spusti. Dokola celu noc, par noci sme uz boli bez neho lebo dokolahned po zapnuti hukal. Objednala som novy nanny. Stoji 76 e- pozicanie tohto z nemocnice na polroka 47, rovno som mohla kupit. Zrejme su tie z nemocnice jazdene XY rokov a vybuchane kontakty, reklamovali sme ho, mali sme druhy a robil to iste. Kamoska ma rovnaku skusenost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre