Začínajúci pôrod?

livs25
2. sep 2018

Dobrý deň , som v 39tt a termín mám 9.9... Dnes ráno som sa normálne najedla no následne pol hodinu som utekala na záchod,lebo ma prehnalo a začal ma pobolievať žalúdok.. Je to normálne mali ste to aj vy ? Je to nejaký príznak blížiaceho sa pôrodu ? Ďakujem za každú odpoveď🙂

martul
2. sep 2018

@livs25 áno, mňa začalo preháňať a pomaličky sa začal pôrod, telo sa chystá.

livs25
autor
2. sep 2018

@martul a aký čas to bol pred pôrodom ? 🙂

zuzinapipina
2. sep 2018

@livs25 no mne zacali ako prve nepravidelne kontrakcie tie som mala 24 hodin a prehnalo ma.. Bolesti krizov. A potom som mala stále taky pocit, ze sa mi chce ist na velku, ale to uz maly hlavickou tlacil dole. Tak sme isli uz do nemocncie a uz mal hlavicku vonku 😊

deniky
2. sep 2018

Som 40tt a takto má prehnalo pred 2 týždňami a nič z toho 🙄 Aj včera som to mala a zatiaľ sa nič nedeje ani nemám pocit že by to malo prísť 😀

henka123123
2. sep 2018

Aj mna prehanalo asi 6 dni pred porodom maly sa narodil 7meho v noci..6teho som cely den mala tvrdnutie bruska kazdych 15 minut ale nebolestive.o 22hej som dostala strasnu chut na palacinky s bananom tak mi ich drahy spravil a zjedla som ich 5 schuti pred polnocou ..a od polnoci uz dosli bolesti trosku a uz zacalo tvrdnut kazdych 8 minut brusko atd. To uz som nespala vobec a o 5tej rano ma prehnalo a plus som sa aj vygrcala( skoda palaciniek :() a o 6tej som prisla do porodnice a o 21.00 sa narodil maly 🙂

janulka2811
2. sep 2018

Mna neprehanalo,nic ma nebolelo este tesne pred prasknutim vody som doslova zozrala snad kilo kyslej chutnej domacej kapusty 😂😂😂
Neviem ako mali ine baby,ale mne o 20h nieco akoby explodovalo v bruchu a nic,tak som lezala a pozerala tv dalej,no 21:15 mi vybuchlo brusko odtieklo snad iba 2dcl vody a isli sme do porodnice,bez bolesti bez krcov ... mala sa narodila chvilku pred 23h s toho do pol 11 sa papiere vypisovali 😃😆
Rodila som 38.tt.tak uz cakaj kazdu chvilku ono ta to zobudi aj o 3 v noci 😉

jayoshko
3. sep 2018

@livs25 mne ráno sa spustil výtok v hnedej farbe,pokračoval cely deň.mudre clanky to volali hlienova zatka.vecer okolo deviatej som z ničoho nič začala mat silné, nepravidelne kontrakcie a ani voda mi neodtiekla.rano o štvrtej som porodila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre