Začali vám kontrakcie hnačkou?

4. jún 2021

Čaute mamičky, som prvorodicka a 40tt, proste nič ma neboli... Len ma brutálne preháňa... Kŕče z hnačky v bruchu, bábätko sa tlačí puci , brucho spadnuté nemám ešte.... Nic som také nejedla, v podstate som nič nejedla, neviem prečo mám hnacku... Mám bežať teraz už, alebo počkať?

zuzuliennka1
4. jún 2021

ahoj, no mne osobne sice nie, ale moze to byt predzvest porodu, vyprazdnujes sa

ruzasipova
4. jún 2021

Mne ano. Ale prehanalo ma od rana a prve kontrakcie prisli az vecer o 12 hodin neskor.

dahra
4. jún 2021

ano. Pri prvom dietati som cez den pred porodom bola viackrat na wc a o 01.00 som sa zobudila s pocitom, ze mam krce v bruchu a ide ma prehnat. Asi po polhodine na wecku sa mi to nezdalo a udedomila som si, ze akoby krce v bruchu su pravidelne kontrakcie. o 11 hodin neskor bolo dieta uz na svete.

akebergifts
4. jún 2021

U mňa začala hnačka a nakoniec som ešte hodinu pred pôrodom vracala. 😉 Silno držím prsty nech všetko dobre dopadne 💪🙏

aktak14
4. jún 2021

Aj ja som pri prvej začala hnačkami, telo sa prirodzene čistilo, ani klistyr nebolo treba robiť 😁🤔 asi po 2 hodinách hnackovania ma začali bolieť kríže a potom odtiekla voda a už to išlo. Držím palce!

feb13
4. jún 2021

Moja znama sa s tymi krcmi vybrala do porodnice a nakoniec to bola crevna viroza, porodila az o tyzden. Moze to byt aj zaciatok porodu, ale kym sa nerozbehnu jednoznacne pravidelne kontrakcie, netreba sa ponahlat (aj tak ta poslu domov, pokial na ctg nebude nic). Odporucam pospat si kym sa da, oddych aj pomaha rozbehnut porod, viac nez nervozne pocitanie minut. Prajem vsetko dobre 🙂

autor
4. jún 2021

Ďakujem vám.... No moje babanko je KP tak ja musím ísť, termín sekcie mám o 2 dni a lekár veril tomu aj verí, že sa to vraj nespustí... Bolesti nemám žiadne, len ta hnačka z nicoho nic a krce (ale také hnačkové krce, nie menštruačné...) . No ja som zvedavá.... Podla mňa to bude akútna víkendová sekcia ako plánovaná pondelkova...

mamamasama
5. jún 2021

ja som hnackovala uz popri kontrakciach..

elenita
5. jún 2021

Ahoj, je nieco nove? 😊

autor
5. jún 2021

@elenita nie prestalo to, 4x za sebou som bežala a sedela tam asi po 20 minut, ale potom som si šla ľahnúť a teraz už v pohode... Joj ešte 2 dni musí vydržať, lebo sekcia v pondelok až..

janulla1
5. jún 2021

Ja som mala 3 plánované sekcie, pri prvých dvoch 2 dní pred začal pôrod, pri poslednej ma naplánovali skôr a začal pôrod týždeň skôr, drzim palce🙂 PS: deň pred a v ma preháňalo pri všetkých troch 😁

elenita
5. jún 2021

Tak dufam, ze to vydrzi do pondelka a vsetko pojde, ako ma 👌 Drzim palce 🙂

elenita
5. jún 2021

A inak ja budem mat tiez planovanu sekciu 🙈😊

autor
5. jún 2021

@elenita a ty prečo sekciu plánovanú ?

kristy942003
29. aug 2023

Ahojte dievčatá chcela by som sa spýtať som prvorodička tak sa moc nevyznám ale už od rana mám hnačku bolesť bruška ako pri hnačke no ale normálne len vodové ako keby som cikala môže to byt už začínajúci pôrod? Som 39tt+5 Ďakujem.😌

zuzuliennka1
29. aug 2023

@kristy942003 no. teoreticky moze, asi sa uz cistis pred porodom, aj tyzden by sedel, drzim palce 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre