Vyvolal sa niektorej teplým kúpeľom pôrod?

8. sep 2021

Vyvolal sa niektorej teplým kúpeľom pôrod? Som v 40tt a už sme chceli babo na svete 😊
Otvorená som na prst.

nelca0510
8. sep 2021

Mne sa nevyvolal ziadnymi babskymi radami. Az v nemocnici. Skuste sex.

petuliena
8. sep 2021

Mne to pomohlo…. Ale tazko povedat ci to bolo isto tym, prenášala som uz takmer 2tyzdne… v ten den som si dala 3x vriaci kúpeľ a vecer mi praskla plodová voda… otvorena som bola dovtedy na 4cm… mozno zhoda náhod, mozno to skutocne pomohlo 🙂

jaja20
8. sep 2021

Mne pomohlo umyť okná,oprať a rozvešať záclony,potom som sa okúpala a o cca 2 hodinky mi praskla plodová voda. Prenášala som len 3 dni,ale už som to chcela mať za sebou 😅

ivangeline
8. sep 2021

Vela pohybu a dvihania deti.. a este som vypila citronovu vodu...nestihla som dopit caj... a cez noc prisli kontrakcie.

zun
8. sep 2021

Pri druhom pôrode sa mi vo vani na hodinu zastavil pôrod, pri treťom sa vo vani konečne pohol do druhej fázy. Takze tak...

cecilia29
8. sep 2021

Teplý kúpeľ a spln - pekne vo vani som začala cítiťže to už pride a prislo. 9 dní pred TP. Ale chcela som to vyvolat lebo malý bol valibuk

kubkovamama
8. sep 2021

Pri prvom nepomohlo,pri druhom drepy a pešo na 8poschodie,do nemocky som prisla na 7cm bez bolestí,treti porod nedavno nepomohlo nic,ani kupel,schody,cvičenie,sex,2x Hamilton,11dni po termine az 3tia vyvolavacka. Behala som s odtekajucou vodou tri dni. 🤷‍♀️ ale to uz som sa bála aby to dobre dopadlo

janulka1802
8. sep 2021

Mne áno, ale min hodinový horúci a po ňom sex a nohy pekne spolu. Do pár hodín prišli kontrakcie.

mackamosna
8. sep 2021

Mne hned po kupeli praskla voda... Prišli sme do porodnice v piatok pred polnocou, bola som zatvorená... Maly prišiel na svet v pondelok poobede, davali mi vyvolavacky, oxytocin, stale zatvorena.. .. Hrozneeee bolesti kazdych 5min 🙄pri druhom uz budem poucena, nic nevyvolavat... Pekne pockaj kym sa drobcek sam vypýta. Drzim palce 🤗🤩

srferreira
8. sep 2021

Ja som v den ked som porodila, umyla okna, upratala cely byt, tak ze deep cleaning, mala som horuci kupel a vydrhla som kupelku. V ten den o 22.30 som sla do nemocnice s kontrakciami. Ci to bola nahoda alebo tieto babske rady mi pomohli k porodu kto vie. P.S. aj sex bol den predtym. Drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre