Vysoký tlak 3 dni po cisárskom. Skúsenosti?

cuci22
14. nov 2019

Ahojte moja sestra pred tromi dnami rodila akutnym cisarskym rezom.Ale stale ma velmi vysoky tlak a nevedia jej ho znizit...nemate niektora skusenost.Mam o nu strach :/

lenicka298
14. nov 2019

@cuci22 ahoj, asi ti nepomôžem, ale ja som rodila normálne v 37tt a pri pôrode mi vyskočil tlak 160/120. A nevedeli mi ho tiež znížiť. Nechali ma celú noc na sále bez malej, čo mi vôbec nepomáhalo... robili mi vyšetrenia, zavolali aj nieakeho pána docenta a neprišli na nič, lieky nezaberali vôbec... Keď som odchádzala z pôrodnici sestrička sa tešila, že mi tlak klesol aspoň kúsok. Mala som 140/90... Na druhý deň po prepustení som mala ísť k internistovi, a už som mala 125/80... Takže ja si myslím, že u mňa to bol hlavne stres... trojdňové oddiaľovanie pôrodu, pôrod, infúzie a všetko okolo toho.... Držím palce nech sa sestre čo najskôr polepši...

lauriinkaa
15. nov 2019

Ahoj, ja som po preeklamsii odchádzala aj z pôrodnice s tlakom 150/90, neviem ako vysoký ho ma sestra ale mne to preslo ani neviem kedy, teraz ho mam stále skôr nízky... Žiaden strach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre