VIP izba a platba

paulinafabryova
4. dec 2018

Ahojte babule, chcem sa opýtať či máte skúsenosti s platením. Zajtra idem na príjem a štvrtok rodim. Mám objednaného doktora a VIP izbu. Kedy sa prosím vás platí. Pri odchode? Alebo pri príchode. Ďakujem

pininka
4. dec 2018

@paulinafabryova nenapisala si kde rodia, ale ja som platila až v deň odchodu z porodnice

asia83
4. dec 2018

@paulinafabryova Pri odchode.

dskjhfdlkdjhl
4. dec 2018

Tiez som platila az pri odchode.

paulinafabryova
autor
4. dec 2018

@pininka rodim v žiari nad hronom.

paulinafabryova
autor
4. dec 2018

@dskjhfdlkdjhl aj lekárovi ? Za pôrod ?

dskjhfdlkdjhl
4. dec 2018

@paulinafabryova preco lekarovi? Ja som platila len za nadstandardnu izbu, za porod som neplatila nic.

paulinafabryova
autor
4. dec 2018

@dskjhfdlkdjhl mám objednaného lekara pri pôrode 🙂

dskjhfdlkdjhl
4. dec 2018

@paulinafabryova s tym skusenost nemam, pisala som o nadstandardnej izbe, ale tipujem, ze toto sa plati naraz a zrejme nie doktorovi, ale na pokladni ako aj za izbu, ale mozno sa mylim.

nikaeli
4. dec 2018

@paulinafabryova U nas to funguje tak, ze ak k tebe pride dohodnuty lekar mimo svojej sluzby, musis s nim - s nemocnicou - spisat dohodu. Sumu, ktoru zaplatis, si rozdeli nemocnica a doktor - predpokladam, ze to tam maji zverejnene - ty si si dohodla lekara a toto ste spolu neprebrali? A ako vies, ze budes rodit vo stvrtok?

paulinafabryova
autor
4. dec 2018

@nikaeli idem operačne rodiť.

nikaeli
4. dec 2018

@paulinafabryova oki 🙂 drzim prsty!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre