Už sa to blíži?

radulienqaaa
4. jan 2016

Ahojte, som v 38tt, s termínom 16.1. už druhý deň zo mňa vyšiel kusisko hlienu, čírej farby, bez známky krvi, predpokladám hlienová zátka, no žiadne iné príznaky blížiaceho sa pôrodu neregistrujem. Myslíte, že sa to blíži? neskutočne už chcem držať svoje bábo v náručí. Ďakujem

seahorse27
4. jan 2016

Moze to prist kludne az na termin...mne odchadzala zatka pri oboch pôrodoch aj s prímesou krvi a do 24h som porodila. Viem ale, ze moze odist aj 3 tyzdne pred pôrodom.

mammamiamiama
4. jan 2016

@radulienqaaa nuz, mne zatka odisla na dvakrat, a malinky sa narodil az o dva tyzdne 🙂 Jo, a tiez bola bez krvi

denuss
4. jan 2016

Mne jeden den postupne odchadzala zatka a na druhy den doobeda praskla voda a o 5hod som uz mala dcerku v naruci🙂az na bolesti ako menstruacne som nemala ine priznaky...no niekomu odide zatka aj mesiac pred porodom,takze podla toho sa neda povedat kedy asi porodis...drzim palce,nech je to cim skor a hladko🙂

radulienqaaa
autor
4. jan 2016

Ďakujem baby za reakcie 🙂

rony1
4. jan 2016

@radulienqaaa ahoj ja som momentálne 37+5 dnes akurát som mala poradňu..take daco mam aj ja taky hustý hlien bud je bielej f alebo kus do žltá neviem ale ci je to zátka možno len ako makne krcok tak to takto ide von dokt to neriesila ani nevravela žeby zátka bola fuč len ze sa krpec uz posúva dolu a krcok makne.ale čítala som ze taky výtok je ku koncu normal.a k tej zatke v prvom tehu keď odišla zátka tak do rána som mala bolesti slabšie menstruacne a ráno uz šla aj zátka bolo to ako pri menst ku koncu ked je spinenie a postupne odchádzala 2dni a pôrod až na 3ti deň s oxy

martinka6282
4. jan 2016

Ahojte, ja som ešte len v 35tt a posledné dni mám tiež hustý hlienovity biely výtok, aj bruško mi dosť kleslo....bolesti ani nič podobné nemám, pohyby cítim normálne....tak som veľmi zvedavá co príde, v piatok idem na poradňu 🙂 snáď ešte zopár týždňov s maličkou vydržíme

valverca
5. jan 2016

@radulienqaaa ahoj,ja mam termin 11.1. zo mna zatka vysla 14.12.a stale nic je to relativne ...

naomi5576
15. jan 2016

Ahojte baby som 38tt a zátka ešte neodišla ze vraj ani nemusí ....Ale mam jeden problém neviem ležať ani na ľavej strane ani na pravej ...Strašne ms bolia obydve strany ...aj zo spánkom mám problém do do 3:00-4:00 som hore a potom chrapkam do 13:00...je to blížiaci sa pôrod?ďakujem baby za odpoveď

martinka6282
15. jan 2016

@naomi5576 asi ťa veľmi nepoteším, myslím, že je to normálne v 38tt a nemá to nič s pôrodom.... ja som na tom rovnako a to som iba v 36tt..... ale viem ako ti je, ja už tiež ledva čakám na pôrod, mám pocit, že každým dňom je to tehotenstvo horšie a horšie :D .... možno, že tesne pred pôrodom sa ti nebude chcieť spať vôbec, vraj vtedy má žena až príliš veľa energie 🙂

naomi5576
15. jan 2016

@martinka6282 ano presne každý deň je to horšie...mňa už aj cela dolná a zadná časť boli od dnes ...No myslím zadok ...a pod brudkom tiež ...už by som to chcela mať za sebou 😏

naomi5576
15. jan 2016

Čo to môže byť keď ma bolí s prepáčením zadok...😏

natalym
15. jan 2016

@naomi5576 To Ťa bolí už všetko. Už to asi čochvíľa bude. 🙂

naomi5576
15. jan 2016

@natalym keby to tak aj bolo ...už chcem to mať za sebou....

natalym
15. jan 2016

@naomi5576 Verím, ale potom to bude tiež o hubu. 😀

martinka6282
15. jan 2016

@naomi5576 neboj, isto to už čoskoro bude..... držím palce, nech je to čo najskôr 🙂

naomi5576
15. jan 2016

@martinka6282 ďakujem ...a ty v ktorom týždni?

manchester1987
15. jan 2016

ja som v 38 tyzdni a dnes som sa tak zabudila plna energie tak cakam ze uz za chvilu porodim

naomi5576
15. jan 2016

@manchester1987 ja som tiež 38 týžden...o dva dni som 39 tt...Ale plná energie nie som...cez noc neviem spať

martinka6282
16. jan 2016

@naomi5576 ja som 36tt, keď si predstavím, že ešte mesiac mám takto fungovať je mi do plaču 😀 na druhej strane som si istá, že potom mi to bude chýbať 😀

22lucinka22
16. jan 2016

Ahojte ja som v 39tt a tiez by som to uz najradsej mala za sebou 🙂

merylu0809
21. jan 2016

Čaute som 4deň po termíne už tretiu noc som nespala mám bolesti vždy inom intervale ale mi aj bruško tvrdne cez deň som dnes mala doobeda bolesti ale teraz je to dobré poraďte ísť do nemocnice v noci keď to tak intenzívne bolí len v noci?

manchester1987
22. jan 2016

@merylu0809 mala by si mat pravidelne kontrakcie. ja mam este tyzden a potom budem prenasat

rony1
23. jan 2016

ja uz mam tyzden po porode.. 🙂 mne jednu noc bolo tak zvlastne bolesti som mala cca kazdych 30 min uz som rozmyslala ze ak to neprestane ideme no ale zaspala som a tyzden sa nic nedialo.az minuli piatok zobudila som sa na wc potom nie a nie zaspat ked som ako tak zaspala zazdalo sa mi ako by ma nieco zvlastne zabolelo a za chvilku sla von voda..a uz to sloooo..prvy porod som zas mala bolesti 3dni pred porodom aj zatka odisla..teraz nic ani zatka ani kontrakcie ak nerastam tu jednu noc..prostez nicoho nic to prislo..drzim vam palce aby ste to mali rychlo za sebou

merylu0809
4. feb 2016

@manchester1987 diky už sme po tom všetkom aj tak to bolo cisárskym rezom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre