Už je čas na pôrod?

28. dec 2021

Ahojte mamičky,som prvorodička končím 38 týždeň momentálne. Od dnešnej noci cítim také ako keby menštruačné bolesti a tvrdnutie brucha. Najskôr to bolo nepravidelne bola som ešte ráno na prechádzku ale posledné 2 hodiny mi tvrdne brucho v pravidelných intervaloch do 10 minut.. mám aj tlak na konecnik a asi pred hodinou bol taký silný že som musela ísť na WC na veľkú no išlo to zo mňa horko ťažko. Dala som si aj horúcu sprchu no nejak to nezabralo. Mám ešte počkať ,či radšej ísť?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romea
28. dec 2021

Smer porodnica

autor
28. dec 2021

@viestta už mi to troška povolilo mám už len kŕče a tie mi vystreluju trocha do krížov a skoro až zozadu do stehna 🙄nechcem tam utekať zbytočne aby ma nesprdli

alchemilkazltozelena
28. dec 2021

Radsej ist zbytocne ako nieco zanedbat

erickatt
28. dec 2021

Toto nebude zbytočne. Kukni ako je vonku. Sup sup

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. dec 2021

@viestta no asi veru pôjdem..zostalo mi nejak na zvracanie aj a ako keby migréna namna ide ..keby niečo nech ma aspoň pozrú či je všetko v poriadku

kiki68
28. dec 2021

Hybaj do porodnice, mne bolo pri porode od zaludka zle, zvracala som 4,5 hodiny vkuse. Ono tie kontrakcie rozne vystreluju. Urcite chod tam

erickatt
29. dec 2021

No? Uz ste dvaja??

jjanulienka
29. dec 2021

Ja som tiež takto odavala že nejdem ešte nejdem... potom sa to stupňovalo dorobila som lievance a teda že poďme že pri najhoršom ma pošlú domov. 16:45 sme parkovali, kym sme prešli k nemocnici, vypísali papiere o korone ( rodila som keď to všetko začalo) kym ma odprevadili na pôrodnicu, došla som tam ani mi nedotocili monitor a už som rodila, 17:17 bola mala na svete 😅😅
Takze radšej určite chod, keby nebola sobota ja si to určite odrodim v aute 😅🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre