Únik plodovej vody po častiach

kristinabal
23. aug 2021

Žienky chcem sa spýtať plodová voda môže odtekať aj po častiach?? Ešte ani pri jednom tehotenstve mi nepraskla sama vždy mi ju prepychovali v pôrodnici pred pôrodom... 🥺 Tak neviem som na vážkach...

luccija
23. aug 2021

@kristinabal áno niekomu praskne doma, alebo vyteká pomaly robí sa na to test s vlozkou

vanda323
23. aug 2021

@kristinabal Ahoj , mne tiez praskla až pri treťom tehu, ale najprv tak dosť ....puklo že som sa zľakla že už vide aj dieťa, hneď panika...ale v pohode potom postupne odtekala...len také nepríjemné to bolo...všetko mokré aj napriek intimke

nikpa
23. aug 2021

@kristinabal áno môže odtekať po trochach, že si to ani nemusis uvedomiť. Množstvo ako keď máš len obyčajný výtok.

vanda323
23. aug 2021

@luccija Aký test s vložkou?

lilinka88
23. aug 2021

Áno, mne tak pdtekala ozaj po troche

martyzpp
23. aug 2021

@kristinabal ja som mala pred tyzdnom podozrenie, ze mi po troche unika. Na nohavickach som mala taky zvlastny vodovy flak. Dala som si teda cistu bielu vlozku v sobotu vecer a rano sme zbehli do nemocnice kde mi na tu nocnu vlozku nastriekali roztok a podla sfarbenia sa zistilo, ze nejde o vodu. Doktor ma este vysetril a vsetko ok. Cize ak si si nie ista, radsej sa chod dat skontrolovat ale najskor potrebujes mat so sebou tu vlozku.

gvenduska
23. aug 2021

Áno môže
Môže postovne odtekať pri moceni
Ja som tak celu noc presedela na wc a ráno som rodila keďže mi plodová voda odtekala postupne s mocenim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre