Trčiaca nitka po 6 mesiacov z rezu

janus141
7. feb 2013

baby viete co som si nasla v reze po cisaraku trcia zo mna 2 biele nitky z rezu su to vnutorne nitky mal niekto podobny pripad a bolelo to ked vam ich vyberali lebo ja mam strach z bolesti ☹ ☹ ☹ ☹ vopred dakujem

xlucia
7. feb 2013

@janus141 ak su take ako keby povoskovane, tak to neboli. co ti zle vybrali stichy? inak ta nitka byva vacsinou cierna, nie?

zuzulica
7. feb 2013

@janus141 Zájdi doktorovi, nech ti to pozrú, asi ti zle vybrali 😒

muca1212
7. feb 2013

hmmm, po sekciíí je to jedna nitka taka ako silon, ktorá sa vytiahne a vôbec to nebolí. Je celá v kuse. Choď určite k Dr. A máš zapálenú ranu , alebo otvorenú?

janus141
autor
7. feb 2013

@muca1212 tu siloonovu mi vybrali rana je zahojena a nehnisa len z nej trcia 2 biele nitky

janus141
autor
7. feb 2013

@xlucia to nie su povoskovana su to biele nitky....a co aj tebe sa to stalo?

xlucia
7. feb 2013

@janus141 ano ale ked mi operovali pruh. nechce sa mi verit ze su to nitky, lebo to by ti hnisalo. chod to dat uricte pozriet chirurgovi

muca1212
7. feb 2013

@janus141 to budú asi vnútorné stichy , chod ku dr. Vnútorné by sa mali samé vstrebať asi ti ich len odstrihnu ,daj potom vedieť .

janus141
autor
8. feb 2013

@muca1212 vies aky mam strach ale nehnisaju ani nebolia

dadulko1
8. feb 2013

tiež som mala nitku na bruchu po cisárskom, ale len jednu, vždy po sprchovaní som sa len opatrne utierala, aby som ju nechtiac nepotiahla, lebo som nevedela ako hlboko je, no raz som sa nejako pozabudla a nitku som uterákom vytiahla, bola asi len jeden milimeter hlboko, keby som to vedela, potiahla by som ju skôr

muca1212
8. feb 2013

@janus141 neboj to sa možno telo zbavuje látok čo tam nepatria, chod k dr. Určite ta ukludni. Ked to nemáš zapálené nič ta bolieť nebude 🙂 nepanikar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre