Topánky do vody - do pôrodnice

19. aug 2021

Ahojte viete poradiť aké topánky do vody treba do pôrodnice? Ci stačia kroxy alebo nejaké špeciálne? Ďakujem vám, asi ešte ohľadom tejto témy budem písať čiže ma tu budete mat viackrát.

kvetinka1797
19. aug 2021

hocijake gumene slapky, podla mna kludne aj kroxy 🙂

belllinka
19. aug 2021

Do akej vody mas na mysli?

zuzuliennka1
19. aug 2021

@belllinka podla mna mysli porod do vody

leuska0910
19. aug 2021

Ja som si brala zabky🙂

autor
19. aug 2021

@belllinka No to neviem ani ja, som prvorodicka a mam tam napísané že pribaliť do pôrodnice si mam topánky do vody.

sivana09
19. aug 2021

Topanky do sprchy. Ano, crocsy boli úplne idealne pre mna

belllinka
19. aug 2021

Tak ale ides rodit do vody?

bafka
19. aug 2021

Asi myslia tak, ze ked sa pojdes aj sprchovat, aby si v tej sprche nebola bosa (osobne by som do nej bosa nevkrocila). Takze kludne crocsy, zabky… 🙂

lucka_ke
19. aug 2021

asi do sprchy, lebo niektoré ženy sú teda fakt prasiatka, my sme mali 2 sprchy spoločné a naboso by som tam nevstúpila...

autor
19. aug 2021

@lucka_ke asi do sprchy áno. Ďakujem za radu 🙃

evkamotka
19. aug 2021

Slapky k vode, aby si sa nesprchovala bosa v erarnych sprchach

autor
19. aug 2021

@evkamotka ďakujem Evka ♥️

anjelicek26
19. aug 2021

Ber crocsy...mne po porode po infuziach dost opuchli nohy a teda bolo to jedine, co som si bola schopna ako-tak obut.

jazula
19. aug 2021

Crocsy budú fajn, hlavne nech sú ti pohodlne a máš tam nejaku rezervu…ja som po pôrode svoje žabky obula len na špičky…v živote som nemala take opuchnuté nohy ako po pôrode (vraj normálny stav pri spustení laktácie, po týždni sa to upravilo).

katarina9593
19. aug 2021

Stačia úplne crocsy ja som to mala do sprchy pri pôrode a potom keď som sa sprchovala z bosou nohou by som tam teda asi nešla 🤷

vierka0508
19. aug 2021

Tiez mi po porode strasne opuchli nohy, obycajne slapky som neobula teraz asi zvolim tie crocsy

julie19
19. aug 2021

ja som mala žabky, do sprchy to bolo super ... ale crocsy budú tiež dobré, len fakt si daj rezervu lebo po pôrode som mala nohu ako slon (do dvoch týždňov to odpuchlo, ale bola som prekvapeká aké mám nohy, lebo celé tehotenstvo mi neopúchali a po pôrode som ani členok nemala🙈 )

helcanw
19. aug 2021

@anjelicek26 toto sa mne stalo 🙈🙈😂 mala som dvojo slapiek a ani jedny som neobula kvôli opuchnutym nohám 😂

kiki68
19. aug 2021

Ja som mala crocs a v poho . Nesmykalo sa v tom.

zuzka102
19. aug 2021

Flip-flops úplne v pohode stačili. 😉

ankare
19. aug 2021

Ja som mala obyčajne plastové šľapky. Mala som ich aj do sprchy, aj normálne v nemocnici ako prezuvky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre