Tmavý moč

nikitta17
11. feb 2017

Ahojte baby 🙂 chcela by som sa vás opýtatť či máte niektorá skúsenosti s tým či to teda je normálne alebo nie,už pár dní mám tak hlavne ráno strašne tmavý moč až skoro takej oranžovej farby. Cez deň je trošku slabší ako ráno,ale stále je dosť tmavý podľa mňa a tekutinami to nie je pretože to som už skúšala piť viac vody a aj tak to veľmi nepomáha. Na moč mi nikdy nebolo nič povedané na poradniach žeby bol zlý a vyšetrenie v 36.týždni mám absolvované a vyšlo negatívne. Takže netuším či to je len tým,že mám tesne pred pôrodom,teda už každý deň čakám alebo to môže byť niečo iné? Vďaka za rady ;)

tyelde
11. feb 2017

No, ráno je logicky viac koncentrovaný ak v noci nepiješ.... Ja som sa biela aj 6x za noc aby som sa napila, čiže som to nemala... Ale ak ti nikde nič nenašli tak nestresuj, je to ok

cawes
11. feb 2017

Podla mna pijes pocas dna velmi malo vody. Neviem na kolko l sa dostanes za den ale mala by si vypit minimalne 2l-3l a kava a caj sa do toho nepocita cize fakt len voda

skotka123
11. feb 2017

Ahoj ja som mala ku koncu tehotenstva tehotensku cholestazu. A jednym z prejavov bol prave tmavy moc a svrbenie hlavne vecer na dlaniach a chodidlach.

nikitta17
autor
11. feb 2017

@cawes tekutinami to podla mna urcite nebude,pretoze to som uz vyskusala,ja som pocas celeho tehotenstva mozno pila este menej vody ako teraz ked som to chcela s mocom zlepsit a vtedy to bolo ovela lepsie a dokonca aj ked som vypila caj tak som mala uplne svetlunky moc a teraz vobec nic iba o nieco svtelejsi cez den od toho rana :-/

@skotka123 no mna praveze ani nic vobec nesvrbi, tak netusim co to moze byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre