Terapie pri pôrode

petusa3001
23. mar 2013

Využili ste pri pôrode aromaterapiu alebo muzikoterapiu???

sissy27
23. mar 2013

@petusa3001 nie a nechýbalo mi to 🙂

xlucia
23. mar 2013

@petusa3001 nie. na take vacsinou nie je miesto ani cas ani moznosti. v beznej porodnici prakticky neuskutocnitelne

zuzulica
23. mar 2013

@petusa3001 tak aromaterapia by sa dala uskutočniť,keď si namiešaš olejík a budeš sa potierať-proti tomu nemôže mať nikto nič 😉

soldi
23. mar 2013

@petusa3001 nie, nevyuzila. rozptylovalo by ma to. sustredila som sa len na seba a prichadzajuce dietatko 🙂 ani muza som pri porode nechcela 🙂

sympa1
23. mar 2013

@petusa3001 mne aj hudbu pustali aj vonave sviecky zapalili (nepytala som si) ...ale vobec som to nevnimala .jedina vec na ktoru sa sustredis je porod.nic okolo toho...

albao
23. mar 2013

Ja som mala hudbu a velmi mi pomohla. Mala som svoju ukludnujucu relaxacnu hudbu, ktoru som si velmi dokladne vybrala, pretoze pri porode je zena precitlivela a casto jej vadi to, co sa jej inak paci. Ale s touto hudbou som sa trafila a pomahalo mi to zrelaxovat rovnako ako spravne dychanie. (inak porodnicka hovorila, ze pri tom by zaspala, ale mne to zaberalo aby som sa dokazala vnorit do seba a ignorovat okolie)
Aromalampu som odmietla, to nie je pre mna.

petusa3001
autor
24. mar 2013

ďakujem za názory 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre