Taška do pôrodnice

1. aug 2023

Ahojte baby čo také odporúčate do tašky do pôrodnice ? Nejaké vychytávky ? 🙂 Idem mať plánovaný cisársky plus nemôžem kojit takže budú mi stačiť z celej tej povinnej výbavy čo všade čítam len tie tehotenské vložky čo sú na čistenie ? Ďakujem za odpovede 🙂

evkamotka
1. aug 2023

Pri prvom porode som bola naspeedovana a kupovala popôrodné vlozky. Pri druhom som si kupila bezne hrube vlozky za zlomkovu cenu...taky hint 🙂

pribinak
1. aug 2023

Odporúčam kufor na koliecka, nie tašku

ukulela
1. aug 2023

Porad sa s babami po cisarskom, ale adi aj pri nom treba speci gayly aby medrazdili oblast rezu....

sudocek
1. aug 2023

@ukulela Ja som po cisárskom nič špeciálne nepotrebovala.

tinkavvv
1. aug 2023

Flasu so sosakom, aby si mohla pit poleziacky. A mala cola. Mne pri prvej sekcii toto chybalo, pri druhej naozaj vyuzite 🙂

sajmonka_1216
2. aug 2023

ja som mala akútnu, ale nič špeci nepotrebuješ.. mala som pre istotu ten sprej cicatridina, ktorý si môžeš striekať na ranu, ale nepotrebovala som to..
popôrodné vložky určite... ja som využila canpool babies tie najväčšie.. ešte aj doma.. to nenahradia žiadne normálne vložky..
a popôrodné nohavičky sieťkované.. tie jednorazové boli otras, mala som prateľné... ked sa mi ich nechcelo prať, tak som ich vyhodila a hotovo.. boli oveľa pohodlnejšie..
nám sestrčiyk samé dávali do pohára slamku, aby sme mohli piť..
a mňa osobne do sprchy nepustili, takže žiadne sprchové som nevyužila... aj ked na otvorenú, resp. hojacu sa ranu by som gél ani nedávala...

autor
2. aug 2023

@sajmonka_1216 veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂 tie popôrodné nohavičky sú načo dobré ? Na prekrytie rany ? 🙂

sajmonka_1216
2. aug 2023

nie, na ne nalepíš vložku.. ved ako by ti inak držali? a zároveň sú také väčšie, ako také kraťasy dajme tomu, že ťa nič netlačí, je to priedušné a tak.. 🙂

ukulela
2. aug 2023

Su priedusne, netlacia, tana sa cez ne vetra.

kris_tin257
2. aug 2023

Skrabosku na oči a štuple do uší 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre