Štvrtý pôrod

30. sep 2024

Ahojte 🙂 nakoľko som v 37tt a neskutočne by som šla už porodiť lenže toto dieťa nejako nechce von keďže toto je moje 4 bábätko , a mám male vekové rozdiely 4,5r, 2,5r 1,5r.
A už mi ťažko .. dúfam že to príde čím skôr idem sa spýtať aké ste mali pôrody štvrte ?
Môj prvý vákuum , strata krvi ( transfúzia , šitie dlhé nastrih hrádze ) bez epi
Druhý super tiež podaní oxytocín ( bolestivý , rýchly vydržali sme ) bez epi
Tretí príjem bolesť samozrejme bez epi vyvolaný oxytocín 1:30 porodila som 3:30 prišla som na 7 cm takže super bez poranení , bez šitia
Ale mám rešpekt aj pred týmto štvrtým 😉 a bojím sa
Pijem čaj s ostruziny denne , naparky s bylín tak uvidíme 😉 čo vy a vaša skúsenosť viac rodičky ?
Som otvorená na 2cm , krčok v tvare Y hlava nalieha dúfam ze zajtra keď mam kontrolu budem na 4-5 a už si ma tam nechajú a vyvolajú mi pôrod nech už to mám za sebou a sme doma ;)

maryetta
30. sep 2024

Daj vediet ako to dopadne ja som mala tiez 4 porody. A kazdy dalsi bol lepsi… rychlejsi….

vorkola
30. sep 2024

Ja som mala vetky 4 ri ,sponntanne,nechcela som ziadnu epiduralku., no ale samozrejme porodne bolesti som mala, az do narodenia dietata.,a zasivali ma tiez,Vsetko v pohode

anjelicek26
30. sep 2024

To ti nikto nepovie.. mame 5 deti a každý bol iný.. ja som takmer vykrvacala/transfuzie krvi/infúzie zeleza a išla na akútnu operáciu práve po 4tom porode.. epi som nemala ani raz, až piaty bol akútny cisársky... novorodenec a tak maličké tri deti doma bude ešte väčší zaberak, oddychuj kym sa da. Drz sa.

autor
30. sep 2024

@maryetta dám hádam už budem otvorená na viac keďže sme mali sex dva krat k tomu naparky a čaj ;) dúfam že to bude rýchle 🙂

autor
30. sep 2024

@vorkola ja tiež spontánne a bez epi a hádam všetko v poriadku- aj tento zbehne rýchlo ;)

glade22
30. sep 2024

Veď si len v 37 tt, máš čas ešte 3 týždne. Za mňa pôrody, čo prišli v termíne, keď mali, boli oveľa ľahšie ako tie skôr, hoci sa rozbehli samé.
Môj štvrtý pôrod bol najlepší na svete!

nevenka
30. sep 2024

Ja som mala 4 tiez. Treti bol najrychlejsi, 45 minut. Stvrty bol dlhsi, ale neviem povedat presne, lebo mi robili oxytocinovy test. Treti a stvrty bol vyvolavany kvoli mojmu vysokemu tlaku, treti v 39 tt., stvrty v 38 tt. Oba razy vypustili vodu ako zaklad a z 3 som bola hned na 6 cm. Potom to uz slo. Neboj, das to.

autor
1. okt 2024

Ďakujem 🙂 dievčatá ktoré je krajšie benjamin alebo Samuel?😇😮‍💨

anjelicek26
1. okt 2024

My mame Benjamina🥰

autor
2. okt 2024

@anjelicek26 prekrasne meno 🩵🩵🩵

maryetta
2. okt 2024

Z tychto by som si vybrala Benjamin. Uz len zato ze Samuelov poznam ozaj velmi vela.

autor
2. okt 2024

@maryetta ďakujem 🙂

autor
2. okt 2024

Baby v noci som mala bolesti mierne tri krat ma prehnalo naposledy včera poradňa vyšetrená na 3 cm myslite že som sa otvorila viac ? A dnes zase ma preháňa že do večera môžem ísť ?

maryetta
2. okt 2024

Dost mozne. Telo sa pripravuje. Ja som mala sice vyvolavane kedysom sa otvarala pomaly. Ja nepoznam ze otvorena. Az na sale 😂🙈

autor
Včera o 13:10

Baby ešte nerodim včera ma prehnalo 2 krat dnes 3 krat mierne bolesti ísť neísť 🤷‍♀️🙄😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre