Strach z pôrodu

melissa_19
22. júl 2024

Mam 150cm, síce termín pôrodu ešte pomerne ďaleko, ale začínam sa obávať ako to zvládnem keď som taka krpata vy ste to zvládli ako? 😂 ps; poňala som to síce s obavami ale vtipné aby tu nevznikli komentáre ze sa ľutujem 🥲

angeli121212
22. júl 2024

@melissa_19 mám 156 a nejak mi neprišlo, že by to záviselo od výšky.. jasné bála som sa toho riadne ale mala som dobrý pôrod, nemám z neho traumu..

melissa_19
autor
22. júl 2024

@angeli121212 to si ma ukludnila, všetci ma strašia ze to bude hrozne a ze pôjdem asi aj na cisársky lebo som malička 🤦‍♀️

angeli121212
22. júl 2024

@melissa_19 tak mne teda nik o cisárskom nehovoril ani ... A toto ťa straší okolie či lekári? Byť tebou tieto veci rovno skonzultujem s odborníkom .. okolie ma pasiu v rozprávaní dramatických príbehov ženám pred pôrodom...

eliskadad1
22. júl 2024

@melissa_19 myslim ze to nezalezi moc od vysky. a podla mna ak si prvorodicka tak je strach uplne prirodzeny. svokra mala tak ako ty 150cm a v pohode odrodila 4 deti 😉

doriiis
22. júl 2024

Mám 158 CM.Rodila som dvakrát spontánne.Prvy pôrod 3 hodiny,druhý 24 hod.Deti 3 kilove 50 CM.
Nie je sa čoho báť

anavixy
22. júl 2024

Nema to nic s vyskou 🙂 a vacsinou ani s hmotnostou, teda nie v tom zmysle, ze chude nizke zeny nedokazu vaginalne porodit. Povedala by som, ze prave naopak, mnohokrat si povieme ze aka je malicka a ako sikovne porodila 😃 nedaj sa zdeptat ludmi, zaklad uspesneho porodu je v hlave, drzim palce 🍀

janababana
22. júl 2024

@melissa_19 pred vyse 30 rokmi zeny nerodili pri tejto vyske cisarakom a nebudu ani dnes neboooooj 😀

17alexis
22. júl 2024

@melissa_19 cely zivot som sa bala porodu a nakoniec som ho mala skoro bezbolestny. Nemala som ziadne oblbovaky, este aj oxytocin mi dali a pohoda. 🤣 Vela robi aj hlava. Drzim ti palce.

zuzka565
22. júl 2024

Ja mám 158 a odrodila som dve deti. Kamarátka je nižšia do mňa a odrodila dvojičky. Takže kľud 😃

sabinaxd
22. júl 2024

Ja mam 152, a zvládla som ho, bez epidurálu😃 síce neviem ako ale dala som to😆

egonsk
22. júl 2024

@melissa_19 myslis si, ze aziatky rezu ako bocik u masiara stale, kedze maju 150cm aj menej celkom bezne? Vyska neurcuje dovod na cisarsky.

melissa_19
autor
22. júl 2024

Joj také ste všetky zlaté 😅 ano okolie ma straší zo všetkým jednu rozrezali a zapalilo sa jej to nemohla sa starať o malú, ďalšia ma straší tiež cisarakom no ja neviem 😂 ze ci len my sme také mesto alebo co sa deje 😂

melissa_19
autor
22. júl 2024

@egonsk pfff kde sú aziatky a kde som ja 😂 navyše sme na Slovensku 😂

kvetinka1918
24. júl 2024

@melissa_19 ahoj výška v tom rolu nehra neboj sa pôrodu za mňa keď nevieš čo ťa čaká tým to lepšie ani ja som nevedela čo ma čaká a super za mňa 😉 držím palce

andrea_ff
24. júl 2024

Ja 155cm dve deti 3,5 a 3,8 kg....bez ničoho, bez oxitocinu, bez nástrihu. Sestra 153cm a 3,5kg tiež prirodzene.
Hlavne si ver! A dýchaj 👍 s výškou to nemá nic

melissa_19
autor
26. júl 2024

@andrea_ff snáď to zvládneme, už sa tešíme budeme mat dievčatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre