Sťahovací pás

ketrin1211
16. júl 2013

Ahojte, kedy po pôrode sa môže začať nosiť sťahovací pás?odporúčali by ste ho?alebo je to zbytočné nosiť?dakujem

myska_lili
16. júl 2013

ahoj, ja som si ho objednala a zajtra by mi mal prist, podla mna to zbytocnost nieje, ale je to len moj nazor, citala som vela recenzii a tak isto aj mamina s nim ma skusenosti takze ja by somho odporucala 🙂 pytala som sa gynekologičky a ta mi povedala ze po vybrati stehov ho mozem zacat nosit, kedze ja som sla cisarskym.....

linda20111
16. júl 2013

@ketrin1211 ahoj, ja som si ho tiez kupila, ale kedze som v tehotenstve pribrala 2Okil, tak som sa potom do nho vobec nezmestila, preto som ho nenosila. mozem povedat, ze som pol roka po porode a schudla som uz 18kil 🙂 a co sa tyka bruska, stiahlo sa samo po porode, nerobila som ziadne cviky, vobec nic... hovori sa ze ked zena koji tak sa skor stratia kila.. u mna to funguje.

niente321
16. júl 2013

ahoj, tak ako tehotenstvo trva 9 mesiacov 🙂 treba dat cas telu aby sa dalo dokopy prirodzenou cestou 🙂 Ja som mala 3 tyzdne pred terminom porodu 22 kil navyse, (potom som sa prestala vazit ) a to som sa neprejedala a ako prisli tak aj odisli, 4 mesiace po porode boli fuc. Konzistencia nie je ta ista, ale na to pride cas ked prestanem kojit

ketrin1211
autor
16. júl 2013

ja som zatial pribrala 11 a som mesiac pred pôrodom,snád už vela nepriberiem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre