Špinenie pri cvičení s Epinom

dada194194
10. dec 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či sa Vám niektorej stalo, že ste špinili pri cvičení s Epinom, resp. Aniballom. Tuším som si urobila malilinku ranku a aj keď to nebolí bojím sa že ak budem zväčšovať tak sa natrhnem alebo niečo. Ďakujem

zdena12345
10. dec 2014

spinila som asi pri 25cm a vedela osm ze sa to moze stat tak som nestresovala. iba trosicku cerstvej krvi na balonku a chvilocku po cviceni. dala som den pauzu a potom mi to urobilo znova a tak zas pauzu a znova. tak som to potom uz neriesila, robilo mi to az dokonca ale ozaj to bolo iba tak za 2-3 kvapky krvi a potom nahnedle na vlozke. inak super vec. maly bol vonku na prvy sup a 1 steh a o tyzden som okopavala🙂

nanka3
10. dec 2014

@dada194194 jasne, je to v normalne, tiez sa mi to par krat stalo, daj si den pauzu a skus opat, neviem, ci pouzivas lubrikant, treba ho dat vela, pojde to lahsie 😉, inak porodne cesty su teraz dost prekrvene, preto je mozne, ze praskla nejaka cievka.... pokial krvacanie usnane, nie je dovod na obavy 😉 , drzim prsty

dada194194
autor
10. dec 2014

Ďakujem za rady, viem že tie cievky a tak môžu prasknúť to by som sa nebála. Len som videla že som si tam urobila ranku, tak sa bojím vlastne toho aby som si to náhodou nenatrhla alebo niečo. Dám si pauzu a uvidíme ako to pôjde ;))

kiki68
11. dec 2014

@dada194194 ta ranka sa zaceli, neboj. Nic sa nestane,to miesto sa hoji po alinkej ranke behom par dni. Stava sa,ze sa takto zena trosku porani aj pri vasnivom sexe s obdarenejsim partnerom,aspon men sa to stalo. A do 3 dni ranka uplne zmizla. To miesto sa aj pri porode trosicku natrhnut moze, drobne ranky sa ale hoja strasne rychlo.

dada194194
autor
11. dec 2014

Ďakujem pekne 🙂)

saty.predaj
24. jún 2018

@dada194194 ahoj aj mne sa robi ranka. Chcem sa spytat aky bol porod. Mala si nastrih? Stehy? Dakujem

dada194194
autor
25. jún 2018

@saty.predaj ahoj..bolo to davno a v nemocnici to este nepoznali...aspon u nas..nestihla som to ani vysvetlit...mala som nastrih...teraz pri druhom som cvicila znova a dalo mi to vela.. aj pocit pripravenosti...aj bez nastrihu...min.sitie...na druhy den som si dokazala sadnut😊

saty.predaj
26. jún 2018

@dada194194 Dakujem. Ja som pri druhom porode cvicila a bola som bez nastrihu a teraz mam tu ranku tak sa celkom bojim ci sa to neroztrhne. V pohode vytlacim aj 32 cm len mi to krvaca uz troska viac a na druhy den ma to stipe. Neviem ci mam pokracovat alebo to nechat tak a necvicit, lebo prve kvapky idu uz pri 27 cm :(

dada194194
autor
26. jún 2018

@saty.predaj Ja si myslím že super obvod...ja som mala len 25 nacvičených..nešlo mi to vôbec viac...a hlavičku mal syn 35cm...a išlo to super. Koľko máte do termínu? možno treba nechať pár dní oddýchnuť a zahojiť...a potom cvičiť...aspoň trocha...možno nemusíte ísť do extrémov..ale aspoň cvičiť...nech to nie je tuhé 🙂 a ak čakáte tretie to pôjde aj samo

saty.predaj
27. jún 2018

@dada194194 Ano tretie, ale prvy ma tak dotrhal, ze som sa porodu celkom bala. Pri druhom som poctivo cvicila a dostala som sa az na 35cm. Neviem co som teraz spravila zle. Asi je kazde tehotenstvo fakt ine. Uz mam len 9 dni a mala som viackrat prestavky, ktore aj tak nepomohli. Teraz si ju radsej nedam :D. Dakujem za odpoved, len ma troska plasi ze ste mali nastrih, ze sa mi to pri porode roztrhne.

dada194194
autor
29. jún 2018

@saty.predaj drzim prsty,dajte potom vediet😊

saty.predaj
10. júl 2018

@dada194194 ahoj. Par dni pred porodom to nejako povolilo a uz som vobec nekrvacala ale ranku som mala. Nacvicila som 34. Bez nastrihu a poraneni. Kto povie ze aniball je hlupost asi si ho nevyskusal 🙂

dada194194
autor
17. júl 2018

@saty.predaj tak to je super,zeny mozu zavidiet. Gratulujem☺

anuskaa
1. apr 2020

@saty.predaj Tiež sa cítim pri tom viac psychicky lepšie. To, že každý na to ma iný názor, ak to ma ale pomôcť žene po psychickej stránke... A hlavne prvorodička ktorá sama nevie co ju čaká tak súhlasím treba vyskúšať. Pri prvých použitia h sa nebáť. A len pokračovať a o tom to ide super. Ja tiež som spinila pri 25cm. A niekedy pri 27cm som mala pocit ze úplne v pohode. Zatiaľ som dala max 27cm za 2tyzdne co je myslím skvelé. Chcela by som na 32cm dat... Ale cievky praskajú, a pri krvi mam zvláštny pocit, a samozrejme ako každá žena radšej dáme pauzu deň dva alebo skúsime pomalšie cvičiť predychavat a možno nedáme maximum ale aspoň cvičíme si panvove dno.

anuskaa
1. apr 2020

@saty.predaj súhlasím 👌👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre