Som v pôrodnici a mám nepravidelné kontrakcie. Kedy porodím?

marikago
17. sep 2013

Som v nemocnici cakam porod tretie dietatko,,,mam ale uz skoro 24 hodin nepravidelne kontrakcie niektore lahke niektore ma krci ,,,otvorena len na 2cm ze vraj mam uz maksi krcok ,,,,velmi sa uz bojim porodili vedla mna behom dna 3 zeny a ja ,,,taky strach ide na mna ako bude prve dva porody boli v celku dobre ,,mam tak nepravidelne bolesti obcas tolko meskaju ,,,,bojim sa velmi uz je tomu dlho a rodim treti rok za radom

darzneba
17. sep 2013

@marikago ja som mala taketo stahy posledne 3-4 tyzdne, nevedela som ci mam bezat ci nie a to som uz mala 3. dieta. Hore hlavu

adka31
17. sep 2013

neboj sa, si pod dohladom lekarov. ja som takto rodila 3 dni, stale som bola otvorena malicko, max. na 3 az 4 centimetre. nakoniec som mudsela rodit cisarskym, ale pre mna to bolo vykupenie. velmi ti drzim palce, neboj, lekari vedia co robit, aby ste boli v poriadku obaja. aj mna to caka o par mesiacov, tentokrat mam uz planovany cisarak, pretoze uz mam za sebou 2 a obidva z toho isteho dovodu, proste som prirodzenou cestou neporodila. drzte sa a vela siiiiil 🙂

cerez
17. sep 2013

@marikago Máš to ako som mala aj ja. Manžel ma do nemocnice doviezol z pondelka na utorok o 04.00 hod. Celú tú noc, celý deň utorok nepravidelné kontrakcie, krčok otvorený na 2,5 cm. Pomaličky mi odtekala plodová voda. Bolesti som mala aj v noci z utorka na stredu, už som mala dosť veľké bolesti. V stredu o 9 ma už zobrali na sál. Bola som otvorená na 4cm. Dopomohli mi k odtečeniu prebytkovej plodovej vody, dali mi niečo do žily a do hodiny som bola otvorená na 10. Takže báť sa nemusíš. Zajtra ťa už budú určite riešiť. Držím ti palce.

zeytin
17. sep 2013

Neboj sa a hlavne nestresuj. Vraj najviac deticiek sa rodi v noci 😉 preco si isla tak skoro do porodnice ?

dari226
17. sep 2013

no ked sa neotovori tak asi navrhnu cisarsky rez.,ale treba dufat vto najlepsie 😉 drzim palce

marikago
autor
17. sep 2013

Adka31 prve dietatko ?

marikago
autor
17. sep 2013

na mna dost strach ide lebo sa dako nic nezacina dlho a pri prvych dvoch daky problem nebol..,to ze je noc minulu noc som nespala prisli sme sem v bolestiach kazde 2 min a plodova voda mi tiekla po kuse,,ale bolesti tuna ustupili a trapim sa vycerpana na izbe kedy bude lebo neda sa spat takto ☹ ☹ ☹

miruska320
17. sep 2013

@marikago drzim palceky,neboj sa vsetko dobre dooadne,lekari maju svje medze dokedy este pockat,maju skusenosti-ze porody a zvlast u tretorodciek sa'potom mozu behom pol hodiny uplne pposunut,ked to nepojde,najneskor zajtra rano cakaj cisarsky,monitruju aj maleho-tak hlavu hore,a naozaj sa neboj,keby sa ti nieco nezdalo-tak im povedz samozrejme

marikago
autor
18. sep 2013

Uz lezim po porode malinka ma 3020g a 48 cm...celu noc ukrut bolesti

lolonka
18. sep 2013

@marikago ..gratulujem k malinkej.. 😅 😅 😅 ...oddychni si.. 😔

ninaoli
18. sep 2013

Gratulujem a prajem vela zdravicka malinkej a samozrejme aj maminke 😉

mata128
18. sep 2013

@marikago gratulujem😉

cerez
18. sep 2013

@marikago Všetko najlepšie, nech ste obe zdravé.

marikago
autor
18. sep 2013

Dakujem velmi pekne 🙂 ...casom pridam foto este sme v nemocnici ja ubolena zle som sa uvolnila tak aj sita dost dostlacena ale mam stastne za sebou uz posledny porod 🙂,,,ozaj v noci sa mi spravidelnili bolesti same a o 4 bola Emmka vonku ale bolesti boli ukrutne este to mam cerstvo v pameti..ale patri to k tomu ,,,este raz dakujeme krasne aj za podporu vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre