Som otvorená na štipku prsta. Kedy príde pôrod?

misulkasikulka
21. dec 2023

Dnes ráno o pol 6 mi začala odtekať plodova voda… odteká stále aj teraz… no už mi išlo aj trošku krvi… naozaj len úplne máličko ale ajtak…doktor ma vysetroval o 7 ráno a povedal že som otvorená len na štipku prsta…čo myslite kedy to príde ?

denden77
21. dec 2023

@misulkasikulka mne zacala odtekat o 15tej, tiez som nebola otvorena a povedali, ze ak sa to do rana nepohne, zacnu vyvolavat.. narodila sa o 5 rano 😊 drzim palec 😊🍀

domka222
21. dec 2023

Nikto ti nepovie,či a za koľko sa dostatočne otvoríš. Už je to len na tvojom tele,prípadne na lekároch ak to nebude postupovať dostatočne "rýchlo"

misulkasikulka
autor
21. dec 2023

@denden77 tiež mi povedali že ak do 24h nič tak začnú vyvolávať tak asi už len čakať a dúfať že to príde čím skôr😁

denden77
21. dec 2023

@misulkasikulka ja ti len poradim, skus sa prechadzat 😁

ivangeline
21. dec 2023

Predpokladam ze budu vyvolavat...ked to nebude postupovat samo...

any3108
21. dec 2023

Mne od odtecenia plodovej vody (tiež som bola na špičku prsta otvorená) trvalo 39h, kým som porodila(po24h mi začali pôrod vyvolávať)

maryetta
21. dec 2023

Tak tak. Dnes alebo zajtra by to moho byt 🙂 vela sil 💪🏼

bolarazjedna
21. dec 2023

Tak od rána od 7mej ten nález sa už mohol zmeniť.... Nikto tu nepovie, či sa začneš aj otvárať a ako rýchlo.... Mne napr odtiekla plodová voda o 00:30, bolesti začali okolo 2-2:30, v noci ma poslali na izbu, že mám späť a oddychovať, no ja som hneď mala 3-5minutove bolesti a ráno na vizite okolo 7mej už som bola na 5 prstov otvorená (ne ležala som, ale celú noc som oredychavala bolesti v sprche na fit lopte, možno aj ta poloha pomohla). A o 11tej bol syn na svete.

vkatush
21. dec 2023

Mne odtiekla o 4 ráno, malý prišiel na svet na druhý deň o 6:35.
Kamoške odtiekla, 24 hodín nič, začali vyvolávať, stále nič, po vyše 50 hodinách od odtečenia musela ísť na cisársky.

Každé telo je iné. Hlavne oddychuj, kým si ešte v pohode. Najviac ľutujem, že som nič nespala, kým sa nič nedialo, celý čas som bola hore. Po pôrode som bola úplne zničená, mala mikrospánky a museli mi zobrať malého, lebo by mi bol pri bondingu spadol.

Držím palce ! 🫶

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre