Som otvorená na 2 prsty. Kedy bude pôrod?

kachniatko17
7. feb 2013

som v 36+3tt a doktorka mi povedala ze citi hlavicku a som otvorena na dva prsty,myslite ze mal vydrzi?

xlucia
7. feb 2013

pokial do toho doktori zbytocne nebabru a nevysetruju vnutorne kazdu blbost, tak sa dieta narodi, ked je na to pripravene. a ty sa v ramci moznosti setri 😉

acer11
7. feb 2013

to vie asi len malý 😀

3kolka
7. feb 2013

Moja známa tiež bola u dr.že je otvorená ale neboli to celé 2prsty a porodila do 3dní

trinka
7. feb 2013

ja som tak chodila skoro dva týždne....

zuzi0911
7. feb 2013

ja som bola na 1 prst od piateho mesiaca aj s tvrdnutim a narodila sa az na 8 den po termine.ked bude babatko pripraven vypyta sa. a 37 tyzden uz nie je zly.

zanin
7. feb 2013

setri sa a maly sa narodi v termine.

barboritta
7. feb 2013

ja som chodila po svete na 7 otvorená pár dní a ani som o tom nevedela.37tt je v pohode

katkas1
7. feb 2013

ved o 4 dni ked prodis bude to normalny porod v termine a kludne mozes aj prenasat, takze hlavne klud 😉

stankot
8. feb 2013

mne lekar povedal ze som na 2 az 3 cm otvorena a krcek skrateny do 2 cm vraj je to dobry nalez...porodit vraj mozem aj zajtra ale mozem aj prenasat.od vysetrenia ubehli 3 dni a zatial som cela...mame 37+4

toracovavanesa8
26. jún 2023

Baby som 32tyzden tehotenstva a som otvorená na dva prsty ževraj kŕčok maternice je ešte dosť dlhý no bojím sa chceli má nechať na hospitalizácii no odmietla som 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre