Som 8 mesiacov po pôrode a 2x som mala menzes. Teraz mi mešká

momkaa
17. feb 2020

Ahojte mamičky mám taký problém som skoro 8 mesiacov po pôrode a mám taký problém už som dostala dvoje dni už dávno viem , že je to v pohode len tento mesiac som nedostala a aj test som si robila a podľa testu nie som tehotná len mám taký divný pocit a býva mi občas zle tak neviem či je to normálne alebo mám ísť k gynekologičké?? Čo si o tom myslíte skúsená

momkaa
autor
17. feb 2020

@momkaa *skúsená mamička alebo gynekologyčka

matullienka
17. feb 2020

@momkaa pokiaľ ešte kojis tak je to normálne

momkaa
autor
17. feb 2020

@matullienka áno dieťa je plno kojene

matullienka
17. feb 2020

@momkaa tak si skús urobiť o pár dní znovu test pre istotu, a koľko ti meškajú?

momkaa
autor
17. feb 2020

@matullienka tak neska by som mala dostať
@matullienka tak dneska by som mala dostať ale vždy som dostala bud tyzden pred alebo 5 dní pred ale aj po pôrode tak som to mala .... uvidím urobím si ešte jeden pre istotu

ajka0207
17. feb 2020

@momkaa ked kojis tak je to normalne.

deti95060810
17. feb 2020

tiež som tak mala ako ty...kým kojíš malo by to byť v poriadku...ale nespoliehaj sa len na kojenie....sú žienky ktoré otehotneli aj počas kojenia....😉

momkaa
autor
17. feb 2020

@deti95060810 ved toho sa bojím najviac

lusika33
17. feb 2020

ja som pri druhom a treťom drobcovi kojila do roka a prvý krát som dostala menzes asi po 5 mesiacoch od pôrodu a potom aj 2,3 mesiace nič a tak nepravidelne tak to môže byť aj tvoj prípad inak mám cyklus 100% pravidelný... ale zas je možné, že ak aj náhodou si tehotná môže byť tým kojením aj ovulácia posunutá a teda test ukáže neskôr... zle ti môže byť aj so stresu zatiaľ nestresuj a skús ak tak o nejaký týždeň ten test 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre