Skúsili ste homeopatickú prípravu k pôrodu?

yalla966
10. dec 2012

máte skúsenosti s homeopatickou prípravou pred pôrodom?

ewca
10. dec 2012

Ja mam skusenosti akurat s preparatmi, ktore sa davaju napr. pred operacnymi zakrokmi a urychluju hojenie...mala som to pri porode aj ja...ale vplyv na samotny porod to neviem ci nieco take je...a potom pripravky na podporu laktacie... o co konretne by si mala zaujem

zvedavamt
10. dec 2012

Ano, skusila,len dako mi to nepomohlo. Akurat,co som mala zahu z tolkeho cukru.
Sestre vyborne pomohli zelene potraviny od f GW. Viem to krasne porovnat, kedze pri prvom dietatku ich nemala. Pri druhom bol porod v pohode, bez bolesti , rychly a aj hojenie po prebehlo rychlejsie a bez komlikacii. Mliecka mala dost hned v den porodu aj potom, na rozdiel od prveho,kedy sa pasovali dva mesiace nastriedacku s flaskou.

renatka100
10. dec 2012

Ano mala som taky mix k porodu priamo od dobrej homeopatky a do troch hodin som porodila. Ziadne trapenie ani cakanie 🙂 inac mam s hemeopatiou iba dobre skusenosti velmi pomaha ked lieky su nanic ale musi byt predpisana od homeopata! Je to na mieru stanovena medicina

filipa
10. dec 2012

ano, mala som pripravu od cca 32 tt az do porodu a potom este po porode na samotne zotavenie, a dokonca v samotny den porodu, ked bola indikovana sekcia kvoli nevhodnej polohe (sikma poloha), sa mala, po "zasahu" homeopaticky, krasne otocila hlavickou dole... a ani moja porodnicka nechapala, ze rodime normalne a nie sekciou...cele to trvalo, od 1. kontrakcie po narodenie, cca 3 hod... takze ja mozem len odporucat 😉

v principe, vsekty neduhy riesime homeopaticky uz niekolko rokov... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre