Skúsenosti s odberom pupočníkovej krvi

marianka1218
18. máj 2021

Ahojte 😊 máte skúsenosti z odberom pupočníkovej krvi ? Alebo poznáte niekoho kto kôli tomu sa vyliečil? Rozmýšľame aj my nad odberom krvi a asi + tkanivo. Ďakujeme 🙏

ernina
18. máj 2021

ahoj určite si dajte odber....aj my mame naštastie a verim že ho nikdy potrebovat nebudeme....
ale v rodine žial chlapček z dvojičiek ako 4 ročny mal leokemiu a teraz je zneho klop-klop 7 ročny zdravy školak vdaka pup.krvi...

1medvedik1
18. máj 2021

@marianka1218 ja sa sem pripojím. Tiež ma to zaujíma 🤔

ernina
18. máj 2021

dievčata naozaj sa to oplati mat..človek nikdy nevie...radšej nikdy nepoužiť....ročne platime len 80 €...
to mate ako nakup na vikend🙂

nerko
18. máj 2021

@marianka1218 Za mna biznis, nedala som to vziat detom. Poznam len 2 mamicky co to dali. Jedna to dokonca potrebovala pre dieta, ale odobraty material nebol vhodny na liecbu, dieta ide aj tak na transplantaciu.

laura43
22. máj 2021

My sme si nechali odobrať krv .Máme takú poistku keby niečo......Alebo keby to malo pomôcť niekomu inému .My platíme ročne 68 eur.Určite sme za odber pupočníkovej krvi.

vevesh
22. máj 2021

@marianka1218 ja som darovala pre deti s leukemiou. Mne bolo povedane, ze pre dane chore deti nie je vhodna vlastna pupocnikova krv. Vacsiu sancu ma krv surodenca, i ked aj ta nemusi byt vhodna na pouzitie. A tak som darovala s tym, ze to niekomu v danej chvili pomohlo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre