Sekcia indikovaná od neurológa

faith6
25. aug 2024

Ahojte, chcem sa spýtať tie ktoré ste mali indikáciu od neurologa na sekciu a prišli ste stým do nemocnice teda s papierom kde je jasne napísané ze neurologicka moja indikuje sekciu, že Vám doktor povedal ze musím ísť aj k ich neurologovi do nemocnice kde budem rodiť
na konzultáciu a musí to on schváliť? Ako ten neurolog ma vôbec nepozná ,ani môj zdravotný stav co sa týka chrbtice ,ako názor od neurologicky ktorá má vyšetruje roky nemá žiadny vplyv?

alickapusinka
25. aug 2024

ak indikuje neurolog gynekolog a pôrodník by to mal brať v úvahu.U mna to nemocnica nebrala v úvahu a došlo k tragedii.

faith6
autor
25. aug 2024

@alickapusinka ved toho sa bojím že prídem k ich neurologovi ten o mne nevie nič a bude posudzovať že môžem rodit spontánne a potom to dopadne veľmi zle

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenocka8894
25. aug 2024

@faith6 ja som mala.tiez od neurologicky indikaciu na sekciu ale mala som pre istotu zazmluvneneho porodnika, ktory to akceptoval...urcite by som to neriskovala

faith6
autor
25. aug 2024

@monsterablue práveže môžem rodit v Bratislave iba v tejto keďže som riziková

faith6
autor
25. aug 2024

@lenocka8894 no uvidím čo povie ich neurolog ak budú problémy zazmluvnym si aj ja

alickapusinka
25. aug 2024

@faith6 však pýtaj sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre