Rodili ste s epidurálkou v Žiline?

bubo9992
27. aug 2013

Ahojte chcem sa spytat ci nahodou nemate niekto skusenosti s epiduralkou podavanou v zilinskej nemocnici,dakujem

martinusik91
28. aug 2013

ja idem preto rodit do martina aj ked mam zilinu 15 min lebo este som nepocula ze by tam dali v pohode epiduralku a celkovo ma zilinska nemocnica moc nelaka po skusenostiach kamaratok co tam rodili. 😉

vanilia85
28. aug 2013

Zeby v ziline nedavali epidural???sa mi nejak nevidi

natali.83
28. aug 2013

Neviem ako je to teraz, ale rodila som pred rokom a moja "spolubývajúca" zo Žiliny tvrdila, že prišla rodiť do Martina, pretože v Žiline nedávajú epidurál. Asi najlepšie by bolo informovať sa priamo tam.

elanel
12. sep 2013

ja idem dnes na poucenie na ARO kvoli epiduralke v ZA, tak sa ich popytam, ci isto-iste davaju, lebo sestricka na monitore mi vravela, ze davaju bez problemov odkedy je tam novy primar, ale ze niekedy v noci moze byt problem, ak je anesteziolog pri operacii, ale zevraj ak rodis cez den, mali by ti ju dat.. tak uvidim, termin mam bud. tyzden, takze potom ti mozem napisat, ako to dopadlo 🙂

dahra
12. sep 2013

Ja som rodila v ZA 2x, v 2010 ešte nedávali, rodila som bez, ale ja som po nej neprahla, takže mi bolo jedno či to nemocka má alebo nie. Teraz 2x v máji, tiež som rodila bez epidurálu, ani neviem či je u nich " v ponuke". V janurai známa bola kvôli tomu radšej v Martine.

lukaskam
12. sep 2013

v Žiline dávali epidurálku len cez pracovné dni do 18,00 potom už to vraj bolo bez šance ale to bolo ešte v 2010 tak snáď sa to už pohlo lepšiemu 😵

tinka1987
12. sep 2013

Epidural uz davaju, zmenil sa primar, maju to aj v cenniku

danusskaaa
12. sep 2013

Ahojik, ak sa pre nu rozhodnes daju ti ju! musis to mat vsak dopredu vybavene, zvoleneho anesteziologa, zaplatene a pride k porodu! nik s tym nema problem!!! porad sa so svojim gynekologom + zvol si anesteziologa s ktorym sa musis tiez dohodnut a zacvakat to! doktor sa pise aj do karty a potom ho ku porodu volaju-to je pocas dna a ordinacnych hodinach, mimo toho je vsetko na dohode. Ja som to mala takto, avsak nevyuzila som to kedze som musela na cisarak! nie sme v dobe kamennej, ze ked nieco chces nedaju ti to, ved na tom este zarobia 100e 😠 PS: neviem preco vsetci tak ponizuju Zilinsku nemocnicu-je pravda ze aj aj som chcela do Cadce, kvoli prostrediu, ale aj napriek tomu ze mi to nevydalo, bola som maximalne spokojna! starali sa ako vedeli, boli mili, napomocni, pomohli pri vsetkom co som potrebovala!!! dokonca ked som im povedala ze mam problem so slepakom, pri cisarskom reze zohnali aj chirurga, ktory mi to pozrel a zhodnotil stav! po prebudeni sice bolest, ale snazia sa pomoct ako sa da! lieky od bolesti su vzdy napomocne, asistencia pri kojeni suprova, kontroly a ine na dobrej urovni. ja len a len odporucam!!!

miska1988135
16. sep 2013

v žiline nebudem rodiť ani keby som mala VIP apartmán a dali mi za to peniaze. Minule som bola na pohotovosti, sestričky milé ako kvetinky, pán primár smrdel od alko a cigariet. Musela som čakať dve hodiny kým ma konečne vezmú!! Ked do mna strkal tie smradlave prsty som myslela že sa povraciam.Sestrička neviem či bola lesba alebo čo, ale tá sa mi stále pozerala medzi nohy 😖 Rodiť tam?? Nikdy!!!!!! PS: viem že s epiduralkou to nič nemá ale musela som 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre