Prvý sex po pôrode

drobec_l
3. jún 2014

Ahojte vydržali ste šestonedelia bez sexu , kedy ste mali sex prvý krát po pôrode? Dosť intímna a osobná otázka ale zaujíma ma to

gabriela255
3. jún 2014

4 tyždne cca 😉

gabriela255
3. jún 2014

...ale po cisárskom...

jana_eyre
3. jún 2014

po prvom porode sme sexovali az po troch mesiacoch - a ani vtedy som si to moc neuzila, lebo som bola hrozne zosita.. po druhom to bolo asi po dvoch mesiacoch.. pri detoch nie je taky problem vydrzat bez sexu, teda aspon pre mna.. a manzel nikdy nebol nejaky moc sexuchtivy....

ushuaia
3. jún 2014

@gabriela255 to si teda ,,dobra,, ja po sekcii som sa nemohla poriadne pohnut - poriadne dlho, bolesti, do toho starostlivost o malu - to nevravim ze zijeme mimo sk, u nas po cca 3-4 mesiacoch... 🙂
@drobec_i neboj nic ti neutecie, a budes mat co robit v prvych mesiacoch, myslim ze ani na sex veru nepomyslis... 😎

laluska11
3. jún 2014

6 tyzdnov🙂 ale bol to tazky porod riadne som sa potrhala a cca dve hodiny ma sili🙂) dokonca mi kazali aby som sa po 6 tazdnoch prisla ukazat k tej lekarke co ma odrodila cimsom ok a ako sa rana hoji ale nebolo treba vsetko ok aj ten sex;)))

moni244
3. jún 2014

my 4 mesiace po pôrode, manžel skôr nechcel, aby mi neublížil

stefka33
3. jún 2014

@drobec_l 😀 Niekto sa tu nevie dočkať, že? 😀

tenerifka
3. jún 2014

@drobec_l cca 3 tyzdne po vsetkych porodoch, no co uz so mnou 😀

drobec_l
autor
3. jún 2014

@stefka33 tak nebudem klamať :D možno by somna opadol všetok stres 🙂 len mám ešte len tri táždne od pôrodu tak mám strach 🙂

miselka007
3. jún 2014

my sme skusili mesiac po porode.. troska to stipkalo ale inak ziadny problem 🙂 a odporucam lubrikant..pre istotu 🙂

katka2505
3. jún 2014

my sme mali po vyše cca 2 mesiacoch..ale bola som taká zošitá, že 1. raz po pôrode to stokrát bolo asi horšie ako 1.raz celkovo..🙂

d_anica
3. jún 2014

@drobec_l My sme ledva vydržali 4 týždne, do konca šestonedelia nehrozilo 😀 rodila som normálne, bola som aj šitá, ale nič hrozné. Sex som si užila, mala som vtedy hroznú chuť!

mrva
3. jún 2014

3 týždne po sekcii aj normalnom

titkovamiriam
3. jún 2014

@drobec_l ja vzdy po kontrole takže po 6t

maminag
3. jún 2014

po prvom až po 5 mesiacoch, bola som zle zošitá, hrozilo mi nové strihanie a zošívanie, takže milovanie bolo absolútne vylúčené, po druhom až po pol roku, drobec mal 4200 g, tak som bola tak "poštopkaná", že som nevládala ani chodiť...........ale potom sme si to užili.....

obcansr
3. jún 2014

sa mi zdá že až po 3 mes

jankastubka
3. jún 2014

Mna teda nic take ani nepadlo riesit takto tesne po porode

barbara088
3. jún 2014

u nas hned ako som prestala krvacat a citila som sa nato cca po 3 tyzdnoch---a pouzili sme k tomu lubrigacny

sajminka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dobromila1111
3. jún 2014

po 3 mesiacoch a aj tak zle..

slivka3
4. jún 2014

@drobec_l Ak máš chuť skúste,ak Ti to bude nepríjemne,prípadne bolieť,tak ešte počkáš.
My po prvom sme tiež skúšali po 3 týždňoch,ale bolelo,neskor som začala krvácať,tak až po 8 týždňoch to šlo,pri druhom v pohode po 3 týždňoch.

tina1988
24. jún 2014

.. my sme mali po cca 3 tyzdnoch, rodila som normalne, vsetko bolo zahojene a chut bola tiez 🙂 tak sme uz dlhsie necakali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre