Problém zo stolicou po pôrode

risoriskoveronka
8. feb 2019

Dobry den. Som po porode 4 mesiace a mam problem so stolicou. Strasne to boli aj potom 3-4 hodiny po vyprazdneni. Niekedy mi ide aj krv.Ma stym niekto skusemosti? Poraddte. Dakujem

veronikadomanova
8. feb 2019

@risoriskoveronka zrejme to budú hemoroidy,ale za návštevu lekára nič nedáš

jarca1111
8. feb 2019

@risoriskoveronka masticka dubova kora, namastit po stolici a aj cez den kedykolvek... na zmäkcenie stolice glycerinove cipky alebo kazde rano zjest 3-4 slivky

emkaemkam
8. feb 2019

Ja som mesiac po porode ties to tak mam 🙄😥

danusa63
8. feb 2019

Mne poriadne pomohla masticka Procto-glyvenol. Vždy po osprchovani som si namazala. A po potrebe som si utierala iba vlhcenymi utierkami tiež značka Procto-glyvenol. Nedám na tieto utierky dopustiť. Som dva mesiace po pôrode takže tieto bolesti na wc dobre poznám

0kristina0
8. feb 2019

Cipky preparation H a mast hemostop, toto mi vzdy pomohol a to som mala take hemeroidy ze po velkej potrebe bola cela misa od krvi

alexia607
8. feb 2019

Možno by ti pomohlo psyllium, prírodna vlaknina, môže sa užívať dlhodobo, mama mala problémy problémy so zápchou a toto jej veľmi pomohlo

timik15
28. apr 2019

@risoriskoveronka ahoj, ja som mala po prvom pôrode (sekcia) veľké problémy. Vždy, keď som išla na veľkú, som sa natrhla, pritom som mohla jest hocičo (psylium, slivky) bolo to úplne jedno. Doktor mi kázal dávať glycerínove čipky, ale keď po 2-3 mesiacoch ani to nezabralo, začala som si každý deň robiť klystir s balonikom. Lenže tak sa nedá žiť večne(môj gynekológ povedal, že to je v poriadku, hlupak) a už keď som si myslela, že sa mi rána zahojila, som sa tak natrhla, ze som musela k chirurgovi. Ten má poslal do nemocnice, ale nešla som, veď som mala malé kojene dieťa. Sesternica z Čiech je anestéziologicka a náhodne mi poradila Lactulosu, ze oni to tam dávajú pacientom vždy keď ich zobudia z narkozy. Takže ešte pár týždňov 2-3 som si klystir robila, ale pila som Lactulosu a stolica sa zmekcila, teda to nebolo a rana sa zahojila a znizovala som potom dávku až som po mesiaci prestala a bolo dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre