Príznaky začínajúceho pôrodu

evitka83
3. júl 2014

Ahojte kocky. Chcem sa spytat, ci mala niektora z vas nasledujuce priznaky, kedze som to v diskusiach nenasla a k lekarke idem az poobede.
Dnes mam termin. Odvcera sa mi stupnuju bolesti, brucho mam tvrde skoro stale, ked sa postavim, ked lezim tak sa to trochu ukludni, ale nie su to pravidelne stahy. A neskutocne ma boli podbrusko, skoro stale, tiez to nue su pravidelne stahy. Nekrvacam, ale mam ruzovy vytok. Kontrakcie co vystreluju do krizov mam len obcas, sle ked ma chytia tak to stoji za to, ze si aj porevem :-/

25daniela
3. júl 2014

Ja som priviedla jedno dieta na svet pri nepravidelnych kontrakciach, aj dr sa to nepacilo, proste pravidelne neboli, od minuty az po desat si chodili ako chceli az do poslednej... A ked budes citit, ze to uz ani vydrzat nemozes, tak sa zacinas otvarat, nenechala by som to na poslednu chvilu, lebo aj ja som sa narodila uz v sanitke 🙂

rokkisu
3. júl 2014

Mozu to byt zaciatocne priznaky porodu. moja skusenost z pred dvoch tyzdnov: bolesti v krizoch, tlaky na konecnik a neustale tvrdnutie brucha. v podstate som sa bezbolestne otvorila za jeden den na 3 cm, rano som sla do poradne a gynekolog ma ihned poslal do nemocky, ze rodime, potom znova tlaky a tlaky a tvrdnutie, ale ziadne bolesti. avsak nahle vysoky tlak...156. takto som sa za pol dna zase otvorila na 8cm...bezbolestne, praskli mi vodu a za 20min bol maly na svete. Keby som nesla rano do poradne, nevedela by som, ze som otvorena, tlaky mi prisli normalne, ocakavala som bolesti a pravidelne kontrakcie, avsak mne sa to prejavovalo uplne inak. urcite by ta mali dnes vysetrit. mozno si tiez uz otvorena. pri takycjto priznakoch si myslim, ze porodis najneskor do zajtra. veeela stastia prajem🙂

evitka83
autor
3. júl 2014

@rokkisu dakujem, dufam, ze to uz budem mat za sebou. Najviac ma matu tie sustavne bolesti v podbrusku, lebo ma to boli aj medzi kontrakciami sustavne, je to taka tupa bolest a to som u ziadnej baby necitala

rokkisu
3. júl 2014

@evitka83 hlavne nepodcenovat. zobrala by som si dnes aj tasku..pre istotu, ak by ta poslali na prijem. ruzovy vytok...to moze znamenat, ze sa ti pravdepod. spotreboval cipok a otvaras sa. drzim palce 😉

renca910
4. júl 2014

chod do sprchy,daj si pekne horucu,bud sa ti to rozbehne alebo prejde,aj ja som to mala ako ty a po sprche to preslo,falosny poplach,este som aj prenasala

evitka83
autor
5. júl 2014

Ja som z toho porodila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre