Príznaky pôrodu

dettilv
25. jan 2022

Ahojte. Som prvorodička a zaujíma ma či ste mali nejaké príznaky blížiaceho sa pôrodu?myslím tesne pred -2 3 dní.

mojvlk
25. jan 2022

@dettilv ja absolútne nič o 11 večer sme si ľahli spať a o pol4 ráno som sa zobudila mi voda praskla len čo som z postele vyskočila že voľačo mokré cítim

diamond007
25. jan 2022

@dettilv ako prvorodička nič, večer som šla spať, o pol 1 také pobolievanie, zaspala som ešte a od pol 3 spam sa zobudila na kontrakcie

luci_ba
25. jan 2022

@dettilv počas dňa som mala mierne menstruacne bolesti ale vecer som normalne zaspala. o polnoci praskla voda

deti95060810
25. jan 2022

pri prvom tehu - hnačka , pár hodín pred pôrodom a kontrakcie
pri ostatných len kontrakcie...

mikimi
25. jan 2022

Mne odišla zátka ráno. Cely deň nič. Ďalšie ráno o 4 začala odtekať voda a presne o pól noci mi praskla. Maly sa narodil ďalšie ráno o 6

michaela789
25. jan 2022

Cca 3 dni pred mi odchádzala po troškách zátka. Inak nič.

miskamicha
25. jan 2022

@dettilv odchod hluenovej zatky..odchadzala asi 3 dni...v piatok na kontrole "otvorena" na spic prsta..v sobotu som utekala na pohotovost lebo som dlho necitila pohyby a pre zle CTG si ma tam nechali...nasledne kd polnoci silne kontrakcie , otvorena na 3 prsty...mala sa narodila pred 6:30...iná doktorka nechcela verit ze som uz porodila / vecer na ambulancii ma vysetrovala/

dettilv
autor
25. jan 2022

A keď odíde zátka tak to si všimnem že?🤭😄to není ako nejaký hustý výtok?

miskamicha
26. jan 2022

@dettilv ja som mala zatku dohneda aj s primesou krvi a ochadzala aj s plodovou vodou😫

marianna_peskova
26. jan 2022

@dettilv Okrem príležitostných poslíčkov som nemala žiadne náznaky blížiaceho sa pôrodu. Deň pred pôrodom som bola na vyšetrení, otvorená na jeden centimeter a bolo mi povedané, že na pôrod to zatiaľ nevyzerá. Na druhý deň som začala mať okolo štvrtej poobede kontrakcie a do pôrodnice som prišla otvorená na osem centimetrov. Porodila som do hodiny od príchodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre