Prirodzený pôrod s dvojičkami

28. jún 2024

Ahojte je to moje prvé tehotenstvo a dozvedela som že budem mať dvojičky, dvojvaječne. Aká je šanca na prirodzený pôrod? Mám z toho veľký strach ale radšej by som chcela prirodzený ako cisársky. Vraj hojenie je oveľa dlhšie.

januska12323
28. jún 2024

Keď budú deti otočené dobrou stranou a ty nebudeš mať žiadne zdravotné problémy nie je dôvod na cisársky.

kikusha2212
28. jún 2024

Porodila som tak pred 3 rokmi dvojvajecne dvojicky. Syncek bol hlavkou dolu a dcerka isla druha ritkou napred. Najlepsi porod zo vsetkych. A gratulujem ❤️

butterflyeffect
28. jún 2024

Kamoska ma dvojicky, donosila pekne do terminu, doktor jej pivedal ze v pohode da prirodzeny( nebola prvorodicka, predtym rodila prirodzene) ale ona sa strasne bala, mala z toho stres ze ci to zvladne s dvoma, tak nakoniec sla na cisarsky.

mamickalisticka
28. jún 2024

https://www.ozdravme.sk/Dokument/101467/vo-zvol...

Pridaj sa do skupiny Máme doma dvojičky na fb. Je tam veľa žien, čo rodili prirodzene. A dvojvajecne sa určite dajú bez problémy rodiť prirodzene

ninah1486
20. aug 2024

vôbec sa tym nestresuj, znama rodila dvojicky prirodzene a uplne bez problemov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre