Prídavok na dieťa - vypĺňanie žiadosti

jessy8911
2. aug 2017

ahojte,vyplnam ziadost o pridavok na dieta,aky je datum od ktoreho si pridavok uplatnujem,datum jeho narodenia,alebo datum kedy tu ziadost podam.a potvrdenie zamestnavatela ze v case narodenia vzkonavam zarobkovu cinnost na uzemi SR to ma ako vyzerat,je na to nejake tlacivo,alebo co to ma obsahovat.Vie mi niekto poradit.Mam firmu zamestnavam samu seba preto neviem co tam ma byt,nemam s tzm skusenosti.Dakujem

unctadorg
2. aug 2017

Datum narodenia
Potvrdenie som len zaskrtla ze zamestnanec nic viac

eko22
3. aug 2017

No od dátumu narodenia sa mi vidí. Oni vlastne ten chcú vedieť. Len si ma tak zmiatla, či sa prítaš na rodičovský príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa alebo materskú

jessy8911
autor
3. aug 2017

@unctadorg takze ziaden papier od zamestnnavatela nepytAli? Iba zaskrtnut

evittam
3. aug 2017

@jessy8911 Nie nepotrebujes žiadny papier od zamestnávateľa. Ten s rodinnými pridávali nemá nič spoločné.

evittam
3. aug 2017

*pridavkami

jessy8911
autor
5. aug 2017

No to potvrdenie ma byt k rodicovskemu prispevku,je to uvedene medzi dokladmi ktore mam priloziit k ziadosti.

evittam
5. aug 2017

@jessy8911 Ani s rodičovským príspevkom nemá tvoj zamestnávateľ nič spoločné. K RP potrebuješ žiadosť, RL a kópiu potvrdenia od SP od kedy do kedy si mala MD.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre