Predpôrodné otázky

vatahovadiana
25. aug 2022

Ahojte
chcela by som sa spýtať, kedy je vhodný čas zajednať si primára, ktorého chcem na pôrod? Som v 6. mesiaci, ale zaujíma ma všetko ohľadom toho aby nebolo neskoro. Či sa s tým poradiť so svojou gynekologičkou?

evabb35
25. aug 2022

@vatahovadiana no len aby primár nemal náhodou v termíne pôrodu dovolenku alebo niečo iné.

zuzinka888
25. aug 2022

No idealne cim skor a s ním by si to mala prebrat. Aby ta niektora nepredbehla alebo moze mat dovolenku alebo ine aktivity.🤗

anavixy
25. aug 2022

@vatahovadiana zajednavat si lekara k porodu staci po 35.tt, predbehnut vas nikto nepredbehne, aspon u nas primar ani nikto iny nema obmedzeny pocet porodov 😀 je to ine pri PA, ktora je s rodickou cely vas, lekar pride a “odrodi”. Zistite si u zien, ktore u neho rodili alebo zavolajte sestricke kedy mozete za nim prist, ci mu najprv zavolat, urcite vas potom bude on aj vysetrovat posledne tyzdne. To ci bude mat ine aktivity neovplyvnite, ani svoj termin velmi (jedine ze by ste sa dohodli inak…), ale urcite sa najde aj plan B. Vela stastia 🍀

vatahovadiana
autor
26. aug 2022

@anavixy ďakujem vám žienky za rady 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre