Pôrod vo Francúzsku

miskafl
25. jún 2012

Ahojte tehulky 😉 Som v 30tt a prave som prisla do FR, tak sa chcem popytat kto mate skusenosti s porodom tu, alebo pripadne ci sa tu tiez niekto chysta rodit. Budem rada za vase skusenosti a rady 😉 Ja som momentalne v Normandii, ale rodit budem v Bretonsku. Dakujem za vase odpovede 🙂

miskafl
autor
26. jún 2012

Dakujem, idem pozriet 😉

janullienkafr
7. feb 2013

Ahojte aj ja som vo FR ale prave sme sa este len dozvedeli ze som tehotna, este ani u lekara som nebola, ako postupovat? a ozaj ako to je s porodom? miskafl -zistila si nieco???

miskafl
autor
22. máj 2013

@janullienkafr Ahoj Janka, ja som po dlhom case znovu na MK. Takze neviem ci ti este mozem v niecom pomoct, ale kebyze mas nejake otazky, kludne odpoviem. Rodila som vo FR v Rennes, a nemozem si to vynachvalit, bola som veelmi spokojna, citila som sa ako v hoteli oproti tym nasim nemocniciam (dceru som rodila v 2006 v Bratislave..). A super starostlivost a pristup pocas porodu aj po. Ty si odkial? Uz vies kde budes rodit? Ako si zatial spokojna?🙂 Drzim palce🙂

janullienkafr
27. máj 2013

Ahoj misi, dakujem za ochotu, no uz v podstate nic nepotrebujeme, uz je vsetko v akcii 🙂 ale ak by sa nieco nahodou vyskytlo, tak sa urcite opytam 🙂 je to od teba velmi mile 🙂 Chodime uz k sage femme, papiere su na Caf-e, carte vitale uz dufam, ze na ceste knam... Rodit sa chystam asi v Briancone alebo v Gape, to sa este upresni. Zatial sme so vsetkzm spokojni, hlavne s prisupom v zdravotnictve.
A co ty? Uz neijes vo FR?

milli3377
3. júl 2013

Ahojte baby!
Som vo Francuzsku a potrebujem poradit...lietate niektora z Lyonu do Kosic? Lety sa zrusili cez Prahu pred asi pol rokom....poznate nejake lacnejsie lety? Idem s 2,5 rocnou slecnou a 4 mesacnym a nemam casy na prestupy 5h a vycakavacky...Za kazdu odpoved a radu vopred dakujem!

maddalenka
1. sep 2013

@milli3377 ahoj neviem ci je to este aktualne ale ja lietam z lyonu do prahy s easyjet a stale funguje. aj ked je pravda ze maju menej letov ako predym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre