Pôrod do vody v Topoľčanoch

elizita
30. okt 2014

Ahojte, mali ste niektore porod do vody v Topolcanoch? Ake mate skusenosti prave z tejto nemocnice?

lucy125
30. okt 2014

Ahoj,ja pochadzam z TO a jasne ze som tu aj rodila,ale nie do vody ale sekciou,ale inak spokojnost,nemozem sa stazovat 🙂

miskacharly
31. okt 2014

Tiez by ma tam zaujimal porod do vody.aj prvy krat som tam chcela rodit,ale me to nevyslo.

rybka1985
31. okt 2014

@elizita tiez som tam rodila ale sekciou a spokojnost obrovska. Do vody viem ze rodi len primar a ten je super,ale dost sa za to plati

elizita
autor
1. nov 2014

Baby a preco ste rodili sekciou? Bolo to kvoli niecomu vaznemu? Ja chcem normalne len mam trochu pocit ze v To robia viac sekcii ako normalnych porodov...

sonetta
1. nov 2014

ja som kedysi chcela ist do TO rodit do vody a zastupkyna na zdravot. skole mi povedala, ze tam chodieva dost studentov na exkurzie, ze si ma bude kazdy obzerat. neviem, ci je tomu este tak, ale pred rokmi to tak vraj bolo.

elizita
autor
1. nov 2014

No pokial ja viem tak s niecim takym musi suhlasit aj rodicka.

elizita
autor
9. dec 2021

Nakoniec to dievcata dopadlo tak, ze som sa pre vodu nerozhodla 🙂 ale bola som tam predsa rodit, ale s druhym porodom som sa radsej previezla 20km mimo TO..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre