Pôrod balónikom

14. apr 2022

Vyvolávali vám pôrod balonikom ako to dopadlo? Ja už ho mám zavedený 8 h a zatiaľ nič 🙂

selest
14. apr 2022

Rano mi dali, bolo to bezbolestne, poobede vybrali lebo vraj vypadol ale kedze to vypadlo nijako tiez mi dr povedala ze dnes z toho nic nebude. Mne este rano spravili aj zatazovy test s oxitocinom pri kt som tiez nic necitila, mozno to zavazilo tiez. Vecer som z nicoho nic zacala rodit,co som si ani neuvedomila kedze som nemala ziadne bolesti, a velmi rychlo porodila. Drzim ti velmi palce aby to tak super prebiehalo aj u teba🍀

veronika_sk000
14. apr 2022

otvorila som sa na 1cm a viac nic..takze u mna sekcia, ale ja som mala preeklampsiu

laurar1
14. apr 2022

Mne ho zaviedli jeden den asi doobeda, mala som ho celu noc, v noci zacali kontrakcie a rano som bola na 7 otvorena. V ten den som porodila.

nelca0510
14. apr 2022

Ráno zaviedli,na večer vyberali,už som bola dosť otvorená z neho a v noci som porodila

tbd
14. apr 2022

Ja som prenášala, tak som mala prist ráno o 8 na vyvolavanie, ale išla som už ráno o 6, lebo sa mi zacal pôrod rozbiehať sám. O pol 10 mi ho aj tak zaviedli, v Tom momente na mňa prišli kontrakcie. Keď som to už nevydržala o 11 večer, že som myslela, že asi zdochnem 😀 zavolala som sestričku, doktorka ma pozrela a povedala, že som na 4cm otvorená, praskla vodu a išla som na sálu. Je to asi najhorší zážitok v mojom živote 😂 vykúpením bolo pre mňa podpísanie súhlasu na sekciu. Odprisahala by som, že keby tam nie je so mnou môj muž a nenakrici na nich, už by som tu nebola. Malú vybrali ráno o 4. Jedna pôrodná asistentka nám potom hovorila, že som ešte dobre dopadla, že nechávajú tam ženy trpieť oveľa dlhšie. Ale to, že plodovu vodu som mala už zelenú, keď ju praskli evidentne nikoho nezaujímalo, ani mi to nepovedali. Dočítala som sa to až v prepustacej správe. A jedna pôrodná asistentka na mňa ešte zhukla, že má poprosí, aby to bolo bez mojich zvukových efektov. No strašne voľačo. Dúfam, že rodiť už nikdy nebudem 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre